Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sural Hotel 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1987 dhe rinovuar në vitin 2010, shtrihet në një Sipërfaqe prej 110.000 m², ndodhet në Breg të detit,55 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 12 km larg nga Qyteti i Manavgatit. Hoteli disponon 295 Dhoma Standarte dhe 8 Suita.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Minibar (ujë)
- Kasafortë
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kyesor dhe A La Carte 
- 4 Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit
- Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Akuapark
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, SPA, Qendër Estetike dhe Parukeri
- Disko, Amfiteatër, Miniclub, Fushë Tenisi, Fotografi, Shopping Center, Internet në Lobby, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, Salle Konference, Bilardo, Sporte Uji, Canoe, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Ėmbėlsira pasditeve
- Animacion
- Musik live
- Gjimnastikė
- Aerobi
- Fitness
- Fushe tenisi
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Ēadrat, peshqirėt dhe shezlongėt nė plazh
- Ēadrat, shezlongėt dhe dyshekėt nė pishinė
Sural Hotel 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/08/2019 nė 30/09/2019
€ 134.40
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/08/2019 nė 30/09/2019
€ 139.20
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/08/2019 nė 30/09/2019
€ 104.40
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 21/08/2019 nė 30/09/2019
€ 144.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė