Nga Data: Deri datė: Dhomė

Mirage Park Resort 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Resorti me 5 yje shtrihet në një sipërfaqe prej 110.000 m². Ky hotel disponon 8 vila dhe 522 dhoma në total nga të cilat 482 janë dhoma standarte, 16 suita, 16 junior suita dhe 8 dhoma superiore. Dhomat janë me pamje nga deti dhe nga mali. 

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon ose Tarracë
- Telefon (me pagesë)
- TV satelitor
- Tharëse Flokësh 
- Vaskë
- Kasafortë
- Minibar

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Open Bufe në Restorantin Kryesor të brendshëm dhe të jashtëm dhe 4 Restorante A La Carte (Anadollian, Mesdhetar, Latin dhe Italian)
- Kafe turke, Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Lobi bar dhe Disko
- 2 Pishina të jashtme, Pishinë e brendshme, 2 Pishina për fëmijë dhe 2 Rrëshkitëse
- Plazh 
- Fitness, Masazh, Sauna, Banjo Turke dhe Masazh
- Mini-golf
- Park lojrash
- Mini-club
- Parukeri, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Babysitter, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra all Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe, darkė e lehtė nė mesnatė, ėmbėlsira, ēaj dhe kafe.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike dhe disa pije tė importuara nga ora 10:00 deri 02:00.
- Minibar (ujė mineral, lengje frutash, tė zėvendėsueshme cdo dy ditė).
- 4 Restorante A’La Carte.
- Animacion, Disko, Tenis, Loje me shigjeta, Basketboll, Mini futboll, Volejboll nė plazh, mini golf, sporte uji.
- Banjo turke
- Sauna
- Fitness Center
-Aerobi
-Mini-club
-Park lojrash pėr fėmijė
- Ēadra, dyshek, shezlong, peshqire.

Pėr fėmijėt:
- Pishine
- Park lojrash
- Mini-club (4-12 vjec)

Hoteli gjendet 40 km larg nga aeroporti, 6 km larg nga Kemeri dhe ndodhet nė breg tė detit.

Mirage Park Resort 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė