Nga Data: Deri datė: Dhomė

Melas Holiday Village 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1988 dhe rikonstruktuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 70.000 m2 ndodhet në Bregdet, 65 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 3 km larg nga Qyteti i Side-s. Hoteli disponon 129 Dhoma Standarte, 46 dhoma Familjare dhe 58 Dhoma Familjare deluxe.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar 
- TV satelitor 
- Telefon 
- Internet Wi-Fi 
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birrë) 
- Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh,
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i jashtëm, Restorant i brendshëm dhe 3 Restorante A La Carte (Ndërkombëtar, Turk dhe Peshku)
- Plazh privat, Pishinë e jashtme, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark me 4 rrëshkitëse 
- Mini disko për fëmijë, Miniclub dhe Babysitter  
- Qëndër shëndetsore, Sauna, Banjo Turke dhe Sallë Fitnesi 
- Disko
- Bilardo
- Basketboll, Tenis, Parukeri, Internet Kafe, Lavanteri, Wireless në recepsion, Sallë konferencash, Amfiteatër, Sallë Lojërash, Dyqane, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe
- Tė gjitha pijet alkolike dhe joalkolike tė vendit si dhe disa pije tė importit
- Restorante A La Carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Ēaj, Kafe dhe Ėmbėlsira paraditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione
- Miniclub
- Tenis
- Bilardo
- Basketboll
- Volejboll
- Aerobi
- Kanoe
- Windsurf
- Akuapark
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Wireless nė recepsion
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongė nė pishinė
- Ēadrat, peshqirėt dhe dyshekėt nė plazh.
Hoteli gjendet 65 km larg nga aeroporti dhe 3 km larg nga qyteti mė i afėrt, Side.
Hoteli ndodhet nė breg tė detit


Melas Holiday Village 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 179.20
» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 183.68
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 137.76
» Dhomė Familjare Ekonomike (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 229.60
» Dhomė Familjare Deluxe (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 238.56
» Dhomė Apartament (Max: 4 Rritur+ 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 322.56

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė