Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Star Elegance 5* - Side

Side

Side

I ndodhur pranë plazhit, Side Star Elegance ka shërbime  spa dhe pishina të jashtme.Ofron dhoma me ajër të kondicionuar me tv me satelit dhe ballkon.
Dhomat në  Side Star Elegance kanë mobilim modern. Të gjitha kanë banjo private me dush dhe tharëse. Minibari është i mbushur me pije freskuese dhe birrë cdo ditë.
Ju mund të shijoni ushqime lokale dhe ineternacionale në restorantin bufe.Janë gjithashtu dhe katër restorante a-la carte: Italian,Turk,Kinez dhe ushqime deti. Baret ofrojnë pije freskuese.
Shërbimet spa përfshijnë banjo turke,sauna dhe dhomë fitnesi ,gjithashtu dhe shërbime masazhi.Ka gjithashtu një kend lojrash për fëmijë.
Vetëm 3 km nga qendra e qytetit Side , Side Star Elegance ështe 1.5 orë me makinë nga Antalya Airport. Ofrohet parking falas.

Më Shume Detaje:

Side Star Elegance 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė