Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Star Elegance 5* - Side

Side

Side

I ndodhur pranë plazhit, Side Star Elegance ka shërbime  spa dhe pishina të jashtme.Ofron dhoma me ajër të kondicionuar me tv me satelit dhe ballkon.
Dhomat në  Side Star Elegance kanë mobilim modern. Të gjitha kanë banjo private me dush dhe tharëse. Minibari është i mbushur me pije freskuese dhe birrë cdo ditë.
Ju mund të shijoni ushqime lokale dhe ineternacionale në restorantin bufe.Janë gjithashtu dhe katër restorante a-la carte: Italian,Turk,Kinez dhe ushqime deti. Baret ofrojnë pije freskuese.
Shërbimet spa përfshijnë banjo turke,sauna dhe dhomë fitnesi ,gjithashtu dhe shërbime masazhi.Ka gjithashtu një kend lojrash për fëmijë.
Vetëm 3 km nga qendra e qytetit Side , Side Star Elegance ështe 1.5 orë me makinë nga Antalya Airport. Ofrohet parking falas.

Më Shume Detaje:

Side Star Elegance 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 23/09/2018 nė 06/10/2018
€ 199.20
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/09/2018 nė 06/10/2018
€ 204.00
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/09/2018 nė 06/10/2018
€ 152.40
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 23/09/2018 nė 06/10/2018
€ 220.80
» Dhomė Familjare Pamje nga Pishina (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 23/09/2018 nė 06/10/2018
€ 306.00
» Dhomė Familjare Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 23/09/2018 nė 06/10/2018
€ 331.20
» Dhomė Familjare Dublex (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/09/2018 nė 06/10/2018
€ 385.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė