Nga Data: Deri datė: Dhomė

Arcanus Side 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje ndodhet në Bregdetin e Zonës së Manavgatit në Side, 75 km larg Aeroportit të Antalyas, 85 km nga Qyteti i Antalyas dhe 4 km nga Qyteti i Side-s. Hoteli disponon 475 Dhoma në Total: 305 Dhoma Standarte, 5 Dhoma për Paraplegjikët, 14 Suita Familjare dhe 151 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
-Minibar
-Kasafortë
-TV
-Telefon
-Pasqyrë Tualeti
-Dush/Vaskë
-Tharëse Flokësh

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restoranti i jashtëm dhe i brendshëm, 3 Restorante A La Carta (Turk, Italian dhe Peshku)
- 5 Bar-e
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme (jashtë funksionit gjatë verës) dhe Pishinë me rrëshkitëse për fëmijë
- Plazh me rërë
- Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi , Masazh, Mini-club, Junior-club, Mini-disko, Disko, Bebisiter, Internet, Librari, Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësore etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, mengjesin e vonė, drekėn dhe Darkėn, Darkėn vonė Nė Restorantin Kryesor Bufe
- 3 Restorante A La Carta (1 herė nė javė - me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike te vendit, si edhe disa tė importit.
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
-Banjo Turke
-Fitness Center
-Mini-club,Mini-disko
-Volejboll
- Basketboll
- Internet
- Ēadrat ,peshqirėt dhe shezlongė nė plazh
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė pishinė

Per femije:
-Mini Club
-Junior Club (12-16 vjec)
-Mini Disco
-Play Station
-Kend Lorjash

Hoteli ndodhet nė bregdet.Arcanus Side 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 180.00
nga 30/09/2018 nė 13/10/2018
€ 156.00
» Dhomė Standarte Teke Kopshti (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 134.40
nga 30/09/2018 nė 13/10/2018
€ 116.40
» Dhomė Standarte me Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 192.00
nga 30/09/2018 nė 13/10/2018
€ 168.00
» Dhomė Standarte me Krevatė Marinari (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 2 Rritur) Tarifa
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 240.60
nga 30/09/2018 nė 13/10/2018
€ 210.60
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 16/09/2018 nė 29/09/2018
€ 337.20
nga 30/09/2018 nė 13/10/2018
€ 295.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė