Nga Data: Deri datė: Dhomė

Larissa Phaselis Princess (ex zen) 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 1988 dhe rikonstruktuar në vitin 2008. Hoteli gjendet 75 km larg nga aeroporti dhe 17 km larg nga Kemeri.Ky hotel ka nje sipërfaqe prej 32.000 m² dhe ka 359 dhoma standarte dhe 14 dhoma ekonomike, 6 vila dhe 6 suita.

Dhomat janë të pajisura me :

  • -Ajër të kondicionuar
  • -Kasafortë
  • -Telefon
  • -LCD TV
  • -Tharëse flokësh
  • -Mini bar

 

Hoteli ka 150 metër gjatësi plazh privat , 1 pishinë kryesore, 1 rrëshkitese dhe 2 mini pishina, restorante  A’la carte , restoranti kryesor, bare të ndryshme, mini klub për fëmijë, sallë lojerash për fëmijë, Loby bar , Snack Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit, Spa, Banjo turke, Sallë konferencash  Futboll, tenis, volejboll, gjimnastik në ujë, Sallë lojërash, Mini golf ,Sauna ,Salle fitness, Ambjente pushimi, Parukeri (me pagesë),Masazhe (me pagesë).Ambiente me muzik live ,Joga , Aerobi, Interent caffe (me pagesë)

 

Më Shume Detaje:

“Ultra All Inclusive” pėrfshin:
-Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka
-Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
-3 restorante A’la Carte
-Animacion
-Disko
-Mini-club
-Tenis
-Volejboll nė plazh
-Mini futboll
-Ping pong
-Kanoe
-Wireless Internet
-Sauna
-Fitness center
-Aerobi
-Ēadra, dyshek, shezlong, peshqire.

Larissa Phaselis Princess (ex zen) 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė