Nga Data: Deri datė: Dhomė

Simena Hotel 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje ka 119 dhoma ne total nga te cilat 104 jane dhoma standarte dhe 12 jane suita mbreterore.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Minibar
- Tharëse flokësh
- Dush
- Kasafortë
- Telefon

Brenda kompleksit të hotelit:
- Restorante  A’la carte dhe restoranti kryesor
- Bar-e të ndryshme
- Pishinë e hapur, Pishinë të brëndëshme, rrëshkitëse dhe pishinë për fëmijë
- Mini klub për fëmijë
- Sallë lojërash për fëmijë
- Spa, Banjo turke , Sallë konferencash 
- Futboll, tenis, volejboll, gjimnastik në ujë, Sallë lojërash , Mini golf ,Sauna ,Salle fitness, Ambjente pushimi, Parukeri (me pagese) , Manikyr- pedikyr (me pagese), Masazhe (me pagese). Ambiente me muzik live  Kërcime në plazh apo në zonat e pishinave, Joga, Aerobi, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe, ėmbėlsira, ēaj, akullore.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike dhe disa pije te importuara.
- 3 restorante A’la Carte me guzhinė: Turke, Italiane dhe deti.
- Animacion, disko e hapur, muzike live, mini-club, tenis, volejboll ne plazh.
- Banjo turke, sauna, fitness center.
- Ēadra, dyshek, shezlong.


Simena Hotel 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart Hoteli (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 132.00
» Dhomė Standart Hoteli Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 98.40
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 230.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė