Nga Data: Deri datė: Dhomė

Maritim Pine Beach Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hotel Maritim Pine Resort - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe ka një sipërfaqje prej 57.000 m². Hoteli disponon 325 dhoma në total prej të cilave 236 janë dhoma standarte, 4 janë suita mbretërore, 12 janë suita xhunior dhe 58 janë dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Minibar
- Kasafortë
 -Ajër i kondicionuar
- Ballkon
- Muzikë
- Vaskë&dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant Kryesor, Restorant Turke, Restorant Peshku dhe Restorant Italian
- Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Bar ne diskoteke, Bar ne Lobby dhe 2 bar-e ne shopping center
- Pishina te Hapura dhe te Mbyllura, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Akuapark
- Fitness, Sauna dhe Banjo Turke
- Disko
- Amfiteatër
- Miniclub
- Fushë Tenisi
- Fotografi
- SPA
- Qendër Estetike
- Parukeri
- Shopping Center
- Shkëmbim Valute
- Internet
- Makina me qera
- Shërbim Lavanterie, Bilardo, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor.
- Snack Bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike deri nė orėn 24:30.
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Volejboll ne Plazh
- Disa sporte ujore
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club
- Park lojrash
- Mini disko
Maritim Pine Beach Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Klub (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2019 nė 09/06/2019
€ 186.30
nga 10/06/2019 nė 07/07/2019
€ 232.30
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 278.30
nga 25/08/2019 nė 12/09/2019
€ 232.30
nga 13/09/2019 nė 30/09/2019
€ 186.30
» Dhomė Standard Godina Kryesore (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2019 nė 09/06/2019
€ 197.80
nga 10/06/2019 nė 07/07/2019
€ 243.80
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 289.80
nga 25/08/2019 nė 12/09/2019
€ 243.80
nga 13/09/2019 nė 30/09/2019
€ 197.80
» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 27/05/2019 nė 09/06/2019
€ 167.90
nga 10/06/2019 nė 07/07/2019
€ 207.00
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 246.10
nga 25/08/2019 nė 12/09/2019
€ 207.00
nga 13/09/2019 nė 30/09/2019
€ 167.90
» Dhomė Standard Pamje nga Deti Godina Kryesore (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2019 nė 09/06/2019
€ 209.30
nga 10/06/2019 nė 07/07/2019
€ 255.30
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 301.30
nga 25/08/2019 nė 12/09/2019
€ 255.30
nga 13/09/2019 nė 30/09/2019
€ 209.30
» Dhomė Familjare Klub (Max 4 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2019 nė 09/06/2019
€ 395.60
nga 10/06/2019 nė 07/07/2019
€ 487.60
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 579.60
nga 25/08/2019 nė 12/09/2019
€ 487.60
nga 13/09/2019 nė 30/09/2019
€ 395.60
» Suite Familjare (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/05/2019 nė 09/06/2019
€ 418.60
nga 10/06/2019 nė 07/07/2019
€ 510.60
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 602.60
nga 25/08/2019 nė 12/09/2019
€ 510.60
nga 13/09/2019 nė 30/09/2019
€ 418.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė