Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club Megasaray 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli - 5 yje shtrihet në breg të Detit, në nje Sipërfaqe prej 120.000 m2 dhe ndodhet 29 km larg nga Aeroporti dhe 14 km larg nga Qyteti më i afërt, Belek-u. Hoteli disponon 450 Dhoma në Total: 215 Dhoma në Vila, 85 Dhoma Familjare, 150 Dhoma Standarte të Godinës Qëndrore të Hotelit.

Dhomat janë të pajisura me:  
- Tharëse flokësh
- Minibar
- Telefon
- TV Satelitor
- Kasafortë
- Dysheme me tapet 
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti Kryesor “Mega” dhe 6 Restorante a la Carte (Snack, Italian, Kinez, Peshku, Prodhime skare, Meksikan)
- Loby Bar, Bar në pishinë dhe në ambiente të tjera të Kompleksit
- Pishinë e brendshme, Pishinë e jashtme dhe Pishinë për fëmijë me rrëshkitëse
- Miniclub
- Babysitter
- Sauna
- Banjo Turke
- Hamam
- Sallë Fitnesi
- Disko
- Parking
- Bilardo
- Basketboll, Tenis, Qendër mjekësore, Parukeri, Lavanteri, Internet Kafe, Sallë konferencash, Amfiteatër, Sallë Lojërash, Dyqane etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike tė vendit.
- 5 Pije tė importit Whisky, Votka, Bitter, Tequila dhe Gin.
- Restorant "A la Carte" (1 herė nė javė gjatė qėndrimit nė Hotel pėr secilin prej Restoranteve, pėrvec restorantit Italian i cili ėshtė me pagesė extra)

Hoteli ofron gjithashtu:
- Minibar nė dhomė (Cola, Fanta, Birrė, Ujė)
- Animacione
- Miniclub
- Tenis
- Volejboll nė plazh
- Aerobi
- Lojė me shigjeta
- Mini Futboll
- Mini golf
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė plazhi
- Dyshekė plazhi

Hoteli gjendet 29 km larg nga Aeroporti dhe 14 km larg nga qyteti mė i afėrt, Belek-u.


Club Megasaray 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard Klubi (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/09/2018 nė 29/09/2018
€ 177.10
nga 30/09/2018 nė 20/10/2018
€ 147.20
» Dhomė Standard Teke Klubi (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 08/09/2018 nė 29/09/2018
€ 132.25
nga 30/09/2018 nė 20/10/2018
€ 109.83
» Dhomė Standard Hoteli (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 08/09/2018 nė 29/09/2018
€ 184.00
nga 30/09/2018 nė 20/10/2018
€ 151.80
» Dhome Standard Deluxe (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 08/09/2018 nė 29/09/2018
€ 200.10
nga 30/09/2018 nė 20/10/2018
€ 158.70
» Dhomė Familjare Klubi (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 08/09/2018 nė 29/09/2018
€ 265.65
nga 30/09/2018 nė 20/10/2018
€ 220.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė