Nga Data: Deri datė: Dhomė

Belek Beach Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli është ndërtuar në vitin 2005, dhe përbëhet nga 5 ndërtesa 4-5 katëshe dhe ka në 327 dhoma Standarte, 7 Suita, 116 dhoma Familjare, 3 dhoma për paraplegjikët

Dhomat janë të pajisura me :

  • -Ajër të kondicionuar
  • -Tv me satelit
  • -Minibar
  • -Kasafortë
  • -Telefon
  • -Tharëse flokësh
  • -Dush/vaskë
  • -Ballkon

 

Brenda kompleksit të Hotelit : Restoranti kryesor, 2 Restorante a la carte ( Turk dhe Italian ), 2 Pishina të jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë, Akuapark, Mini – zoo, Luna-fan park, Miniclub për fëmijë, Mini – disko, Bar-Kafe Turke, Loby Bar, Bar në pishinë, Bar në plazh, Snack Bar, Disko, SPA Center ku përfshihen : (Sallë Masazhi, Banjo Turke, Sauna), Sallë Fitnesi, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Fushë Tenisi, Volejboll, Basketboll, Mini – golf, Lavanteri, Internet Kafe, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive “ pėrfshin :
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo-alkoolike
- Restorant a la carte ( 1 herė gjatė qėndrimit – me rezervim )
- Buffet pėr fėmijė
- Animacione
- Miniclub pėr fėmijė
- Mini – zoo
- Luna Fan - park
- Volejboll ne plazh
- Basketboll
- Tenis
- Mini Zoo
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Disko
- Dushe nė plazh
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekėt e plazhit, peshqirėt e plazhit


Belek Beach Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard (Max:3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 189.60
» Dhomė Standard Teke (Max:1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 141.60
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 284.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė