Nga Data: Deri datė: Dhomė

Marbella Beach - Ag. Ioannis Peristeron Korfuz (B)

Korfuz

Korfuz

Marbella Beach Hotel Corfu, një hotel me 5 yje në Korfuz dhe një nga vendpushimet më luksoze rinovuar kohët e fundit. I vendosur në Agios Ioannis Peristeron hoteli pret për të akomoduar klientët duke ofruar të gjitha shërbimet e luksit në një resort All Inclusive të tilla si dhoma të rehatshme dhe luksoze me pamje mahnitëse, një shumëllojshmëri zgjedhjesh gastronomike, duke filluar nga kuzhina tradicionale greke tek gatimet ndërkombëtare dhe një gamë të gjerë të aktiviteteve të brendshme dhe të jashtme për të gjithë familjen. I githë akomodimi ka dhoma te bollshme luksoze dhe suita duke ofruar mundësi për një pamje të veçantë nga kopshtet të bukura përreth hotelit ose deti Jon. Disa nga pajisjet unike të ofruara për vizitorët janë shtretër queen size, lidhje interneti Wi-Fi, TV me satelit, telefon, ajer te kondicionuar, një frigorifer privat, kasafortë si dhe shërbim në dhomë. Midis të tjerash hoteli ofron tre restorante, katër bare, pishinat, spa, klubi i fëmijëve, plazhi privat, makina me qera, dyqane etj.

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Hoteli ėshtė i vendosur nė Agios Ioannis Peristeron.

Marbella Beach - Ag. Ioannis Peristeron Korfuz (B)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Promocionale (Max2 te Rritur) Tarifa
nga 25/05/2019 nė 28/06/2019
€ 174.90
nga 29/06/2019 nė 19/07/2019
€ 200.20
nga 20/07/2019 nė 23/08/2019
€ 226.60
nga 24/08/2019 nė 14/09/2019
€ 200.20
nga 15/09/2019 nė 27/09/2019
€ 174.90
nga 28/09/2019 nė 11/10/2019
€ 127.60
nga 12/10/2019 nė 31/10/2019
€ 104.50
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2019 nė 28/06/2019
€ 204.60
nga 29/06/2019 nė 19/07/2019
€ 258.50
nga 20/07/2019 nė 23/08/2019
€ 292.60
nga 24/08/2019 nė 14/09/2019
€ 258.50
nga 15/09/2019 nė 27/09/2019
€ 204.60
nga 28/09/2019 nė 11/10/2019
€ 161.70
nga 12/10/2019 nė 31/10/2019
€ 129.80
» Dhomė Superiore Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2019 nė 28/06/2019
€ 211.20
nga 29/06/2019 nė 19/07/2019
€ 256.30
nga 20/07/2019 nė 23/08/2019
€ 288.20
nga 24/08/2019 nė 14/09/2019
€ 256.30
nga 15/09/2019 nė 27/09/2019
€ 211.20
nga 28/09/2019 nė 11/10/2019
€ 157.30
nga 12/10/2019 nė 31/10/2019
€ 121.00
» Dhomė Superiore Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2019 nė 28/06/2019
€ 245.30
nga 29/06/2019 nė 19/07/2019
€ 292.60
nga 20/07/2019 nė 23/08/2019
€ 324.50
nga 24/08/2019 nė 14/09/2019
€ 292.60
nga 15/09/2019 nė 27/09/2019
€ 245.30
nga 28/09/2019 nė 11/10/2019
€ 179.30
nga 12/10/2019 nė 31/10/2019
€ 143.00
» Dhomė Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2019 nė 28/06/2019
€ 270.60
nga 29/06/2019 nė 19/07/2019
€ 339.90
nga 20/07/2019 nė 23/08/2019
€ 386.10
nga 24/08/2019 nė 14/09/2019
€ 339.90
nga 15/09/2019 nė 27/09/2019
€ 270.60
nga 28/09/2019 nė 11/10/2019
€ 200.20
nga 12/10/2019 nė 31/10/2019
€ 157.30
» Dhomė Familjare Pamje nga Deti (Max 3 Rritur +1 Femije ) Tarifa
nga 25/05/2019 nė 28/06/2019
€ 294.80
nga 29/06/2019 nė 19/07/2019
€ 369.60
nga 20/07/2019 nė 23/08/2019
€ 426.80
nga 24/08/2019 nė 14/09/2019
€ 369.60
nga 15/09/2019 nė 27/09/2019
€ 294.80
nga 28/09/2019 nė 11/10/2019
€ 220.00
nga 12/10/2019 nė 31/10/2019
€ 172.70
» Dhomė Familjare Superiore Pamje nga Kopshti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2019 nė 28/06/2019
€ 283.80
nga 29/06/2019 nė 19/07/2019
€ 363.00
nga 20/07/2019 nė 23/08/2019
€ 418.00
nga 24/08/2019 nė 14/09/2019
€ 363.00
nga 15/09/2019 nė 27/09/2019
€ 283.80
nga 28/09/2019 nė 11/10/2019
€ 209.00
nga 12/10/2019 nė 31/10/2019
€ 163.90
» Junior Suitė Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2019 nė 28/06/2019
€ 301.40
nga 29/06/2019 nė 19/07/2019
€ 386.10
nga 20/07/2019 nė 23/08/2019
€ 442.20
nga 24/08/2019 nė 14/09/2019
€ 386.10
nga 15/09/2019 nė 27/09/2019
€ 301.40
nga 28/09/2019 nė 11/10/2019
€ 220.00
nga 12/10/2019 nė 31/10/2019
€ 166.10

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė