Nga Data: Deri datė: Dhomė

Amara Club Marine Nature 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Amara Club Marine - 5 yje është ndërtuar në vitin 1991 dhe është rikonstruktuar në vitin 2005. Ky kompleks ka një sipërfaqe prej 60.000 m² dhe disponon 399 dhoma në total. 337 dhoma standarte, 51 dhoma familjare dhe 11 suita. Të gjitha dhomat kanë stil modern dhe luksi.

Në dhoma do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon
- Tapet
- Vaskë
- Tharse flokesh
- Telefon (me pagesë)
- Minibar
- TV

- Wifi (pagese extra)

Brënda kompleksit të Hotelit do të gjeni:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm,  Restorant për fëmijët dhe 3 Restorante A la carta (turk, italian dhe peshku)
- Jazz bar
- Express buffet
- Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Vitamin bar dhe Lobby bar
- Disko verore
- Pishinë e jashtme (550 m²) dhe pishinë për fëmijë (20 m²)
- Rrëshkitëse
- Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi, Amfiteatër, Miniclub, Club per femijët, Bebisiter, Librari, Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti " Ultra All Inclusive"
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe, darkė e lehtė nė mesnatė, bufe per dietiket
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- 2 Restorante A’la Carte me guzhinė: Italiane dhe Turke
- Animacion, Muzike live, Disko, Mini-club, 3 fusha Tenisi, Volejboll nė plazh, Basketboll, gjuajtje me hark, bilardo, ping pong, loje me shigjeta, serf, biciklete uji, kanoe, - Wifi (pagese extra)
- Banjo turke, Sauna, Qendėr Fitnesi, Aerobi.
- Ēadra, Dyshek, Shezlong, Peshqirė nė plazh dhe pishinė.

- Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec)
- Rrėshkitėse
- Park lojrash
- Mini disko

Hoteli ndodhet 35 km larg Aeroportit te Antalyas, 25 km larg qytetit te Antalyas dhe 15 km larg Kemerit. Hoteli ndodhet nė breg tė detit.

Amara Club Marine Nature 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 09/06/2019
€ 154.56
nga 10/06/2019 nė 23/06/2019
€ 172.48
nga 24/06/2019 nė 07/07/2019
€ 190.40
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 217.28
nga 25/08/2019 nė 14/09/2019
€ 190.40
nga 15/09/2019 nė 12/10/2019
€ 172.48
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 09/06/2019
€ 115.36
nga 10/06/2019 nė 23/06/2019
€ 128.80
nga 24/06/2019 nė 07/07/2019
€ 142.24
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 162.40
nga 25/08/2019 nė 14/09/2019
€ 142.24
nga 15/09/2019 nė 12/10/2019
€ 128.80
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 09/06/2019
€ 231.84
nga 10/06/2019 nė 23/06/2019
€ 258.72
nga 24/06/2019 nė 07/07/2019
€ 285.60
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 325.92
nga 25/08/2019 nė 14/09/2019
€ 285.60
nga 15/09/2019 nė 12/10/2019
€ 258.72
» Suite (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 09/06/2019
€ 309.12
nga 10/06/2019 nė 23/06/2019
€ 344.96
nga 24/06/2019 nė 07/07/2019
€ 380.80
nga 08/07/2019 nė 24/08/2019
€ 434.56
nga 25/08/2019 nė 14/09/2019
€ 380.80
nga 15/09/2019 nė 12/10/2019
€ 344.96

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė