Nga Data: Deri datė: Dhomė

Alva Donna Beach Comfort 5* - Side

Side

Side

Hoteli me 5 yje eshtë ndertuar në vitin 2004 dhe ka një sipërfaqje prej 17.200 m².Hoteli gjendet 55 km larg nga aeroporti , 10 km larg nga Side dhe ndodhet në breg të detit. Ky hotel perbehet nga 6 ndertesa 4-kateshe dhe ka 237 dhoma standarte, 61 familjare, 8 suita dhe 2 suita mbreterore.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Mini Bar (pije freskuese dhe birrë rifurnizim ditor)
- Dush
- Kasafotrë
- Ballkon
- Tapet
- Tharëse flokësh

Brenda kompleksit:
- "Horizons" është restoranti kryesor ku do të shijoni mëngjesin, drekën dhe darkë. 3 Restorante A La Carte "Capri" me kuzhinë italiane, "Taka" me kuzhine deti dhe "Anatolia" me kuzhinën turke.
- Pishina të jashtme dhe të brendhshme për të rritur dhe fëmijë me rrëshkitëse
- Plazhi privat i Hotelit me rërë
- Miniclub me animator profesionistë
- Qendër fitnesi, spa, sauna, banjo turke dhe masazh
- Kalçeto, Basketboll, Volejboll, Tenis, Biliardo, Qëndër bukurie, Doktor, Animacion, sporte ujore, etj.

 

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra all Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe, darkė e lehtė nė mesnatė, bufe pėr dietiket, bufe pėr vegjetarianėt
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike 24 ore
- Animacion
- Disko
- Muzike live
- Mini-club
- Fushe tenisi
- Volejboll
- Basketboll, gjuajtje me hark, loje me shigjeta, ping pong, bilardo dhe sporte uji
- Mini-golf
- Wireless Internet
- Banjo turke
- Sauna
- Jacuzzi
- Fitness center
- Aerobi dhe gjimnastike ne uje
- Ēadra, dyshek, shezlong, peshqire ne plazh dhe pishine

Per femije:
-Mini clun (4-12 vjec)
-Animacione ditore
-Kend lojrash
-Mini Disco

Hoteli ndodhet nė breg te detit dhe 55 km larg aeroportit ndėrkombetar tė Antalias.


Alva Donna Beach Comfort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė