Nga Data: Deri datė: Dhomė

Throne Seagate 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje shtrihet ne nje siperfaqe prej 78.000 m² dhe ka 235 dhoma ne total nga te cilat 120 jane dhoma standarte, 100 dhome para dhoma, dhe 15 dhoma cepi.

Ne brendesi re dhomave: 
-Ballkon
-Dysheme me parket
-TV LCD kabllor
-Radio (me lidhje nga TV)
-Telefon
-Tualet
-Tharese flokesh  
-Vaske
-Telefon ne tualet
-Kasaforte
-Sistem elektronik per mbylljen e deres
-Mini Bar

 

 

“All Inclusive” 10:00 deri 00:00. përfshin:
-Restoranti kryesor
-Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe, çaj dhe kafe.
-Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike.
-Animacion, disko, mini-club, fushe tenisi, loje me shigjeta, volejboll ne plazh
-Banjo turke, sauna, fitness center, aerobi, gjimnastike.
-Çadra, dyshek, shezlong, peshqire.

Më Shume Detaje: Hoteli ndodhet 45 km larg nga Antalya, 35 km larg nga aeroporti dhe 0 m larg plazhit.

Throne Seagate 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 25/08/2018
€ 194.40
nga 26/08/2018 nė 10/09/2018
€ 158.40
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 134.40
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 25/08/2018
€ 199.20
nga 26/08/2018 nė 10/09/2018
€ 163.20
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 139.20
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 25/08/2018
€ 168.48
nga 26/08/2018 nė 10/09/2018
€ 137.88
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 117.48
» Dhomė e Madhe (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 25/08/2018
€ 295.20
nga 26/08/2018 nė 10/09/2018
€ 244.80
nga 11/09/2018 nė 30/09/2018
€ 208.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė