Nga Data: Deri datė: Dhomė

Royal Atlantis SPA & Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli me 5 yje eshtë hapur në vitin 2009 dhe ka 244 dhoma ne total nga te cilat 162 jane dhoma standarte, 70 familjare, 8 de luxe dhe 4 dhoma muaj mjalti. Hoteli gjëndet 45 km larg nga aeroporti dhe 15 km larg nga Side.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Kasafortë
- Minibar (pije të lehra dhe ujë)
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit do të gjeni:
- Restorant kryesor, 7 Restorante A La Carte (Mesdhetar dhe Turk)
- Pishinë e jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark
- Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit dhe Internet kafe
- Mini - club për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Wireless ne recepsion,
- Shopping Center
- SPA Center, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
- Lojë me shigjeta, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Futboll, Volejboll, Basketboll, Mini - Golf, Ping – pong, Lavanteri, Sallë lojrash, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra all Inclusive” pėrfshin:
-Mėngjesi, dreka dhe darka bufe
-Drekė a la carte 12:30-15:30, darkė a la carte 19:30-21:30, darkė e lehtė nė mesnatė,
-Bufe per femijet dhe bufe per dietiket,
-Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike 24 ore
-Animacion, shfaqe nė darkė
-Kinema
-Aquapark
-Mini-club
-Sporte uji
-Bouling
-Volejboll ne plazh
-Bilardo
-Fitness centre
-Internet kafe


Royal Atlantis SPA & Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 25/08/2018
€ 175.20
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 156.00
» Dhomė Standard Pamje nga Toka (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 25/08/2018
€ 180.00
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 160.80
» Dhomė Standart Teke Pamje nga Toka (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 25/08/2018
€ 134.40
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 120.00
» Dhomė Standard Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 25/08/2018
€ 184.80
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 165.60
» Dhomė Familjare Ekonomike (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 25/08/2018
€ 237.60
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 211.20
» Dhomė Familjare Pamje nga Toka (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/07/2018 nė 25/08/2018
€ 270.00
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 241.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė