Nga Data: Deri datė: Dhomė

Armas Prestige 5* (ex Happy Elegant) - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 5 yje eshtë ndërtuar në vitin 1993 dhe rikonstruktuar në vitin 2004 dhe zë një sipërfaqje prej 8.000 m². Hoteli është i vendosur 5 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 130 km larg nga Qyteti i Antalyas. Hoteli përbëhet nga: 338 Dhoma, 90% Dhoma Standarte, 27 Dhoma Familjare, 12 Suita dhe 4 Dhoma për paraplegjiket.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV Satelitor
- Telefon
- Dush
- Tharëse Flokësh
- Kasafortë
- Minibar 

Brënda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor i brendshëm, Restorant i jashtëm dhe Restorant A La Carte 
- Pishinë të hapur, Pishinë të mbuluar, Pishinë për Fëmijë
- 4 lloje Bar-esh dhe Disko
- Qendër SPA, Banjo Turke, Sauna dhe Masazhe 
- Animacione
- Ping Pong
- Miniclub
- Tenis, Minigolf, Fitness Centre, Basketboll, Vollejboll, Sporte Ujore, etj.

Më Shume Detaje:

Armas Prestige 5* (ex Happy Elegant) - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 31/08/2018
€ 96.00
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 72.00
» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 31/08/2018
€ 96.00
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 72.00
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 31/08/2018
€ 70.80
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 52.80
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 31/08/2018
€ 166.80
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 124.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė