Nga Data: Deri datė: Dhomė

Hedef Rose Garden 4* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 4 yje është ndërtuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqje prej 11.800 m², ndodhet 100km larg nga Aeroporti i Antalyas, 12 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe vetëm 350m larg nga Plazhi. Hoteli përbëhet nga Ndërtesë 5-katëshe dhe disponon 240 Dhoma në total: 218 Dhoma Standarte, 20 Dhoma Familjare dhe 2 Dhoma për Paraplegjikët.Dhomat janë të pajisura me:

  • -TV
  • -Minibar
  • -Kasafortë (pagesë)
  • -Ajër i kondicionuar
  • -Dush dhe Tharëse Flokësh
  • -Telefon
  • -Ballkon
  • -Shërbim pastrimi

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restoranti Kryesor, 5 Bar-e, Pishinë e Hapur dhe e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Kënd Lojërash, Miniclub,Parukeri, Dyqane, Internet Kafe, Shkëmbim Valute, Makina me Qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj. Aktivitete si: Sporte Ujore, Animacione, Aerobi, Gjimnastikë, Banjo turke, Sauna, Masazh, Vollejboll, Ping Pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe ose Embėlsira

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Ping Pong
- Volejboll nė Plazh
- Ping Pong
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me pagesė)


Hoteli ndodhet 100 km larg nga Aeroporti, 12 km larg nga qendra e Alanyas.
Hoteli ndodhet 350 m larg plazhit.

Hedef Rose Garden 4* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė