Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club Mermaid Village 4* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me 4 yje eshtë ndertuar në vitin 1999 dhe rikonstruktuar në vitin 2005. Ky kompleks ka nje sipërfaqje prej 13.000 m² dhe ka 159 dhoma në total nga të cilat 82 janë dhoma standarte dhe 77 jane dhoma familjare.

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
- Ajër të kondicionuar
- Minibar me pagesë
- Kasafortë me pagesë
- Tualet me dush dhe tharëse flokësh
- Ballkon 

Brenda hotelit:
- Restorant kryesor ne ambjent të brendshëm dhe të jashtëm
- Bar në lobi, bar në pishinë, snack bar, disko bar
- 3 pishina
- Fushë tenisi
- Plazh
- Qëndër fitnesi dhe SPA
- Internet Cafe
- Floktore
- Qëndër tregtare 

Më Shume Detaje: “All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi,dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Animacion,
- Disko,
- Mini-club,
- Volejboll nė plazh,
- Ping pong,
- Lojė me shigjeta
- Banjo turke,
- Sauna,
- Gjimnastike nė ujė,
- Ēadra,
- Dyshek,
- Shezlong nė plazh dhe pishinė.

Club Mermaid Village 4* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 100.80
» Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 105.28
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 78.40
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 157.92
» Suite Ndėrlidhėse (Max 6 Rritur) Tarifa
nga 24/08/2019 nė 30/09/2019
€ 210.56

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė