Nga Data: Deri datė: Dhomė

Crystal Paraiso Verde 5* - Belek

Belek

Belek

Resorti me 5 yje shtrihet në bregdetin e Belekut dhe përbëhet nga 8 ndërtesa 5 katëshe. Hoteli ka 646 dhoma në total ( Standarte, Suita dhe Dhoma familjare). Ka edhe dhoma për paraplegjikët dhe non-smoking.

Dhomat janë të pajisura me:
- Tapet
- Ajër të kondicionuar
- TV me kanale satelitore
- Minibar
- Kasafortë (e përshtatshme për laptop)
- Telefon
- Wireless (me pagesë)
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 2 Restorante a la carte
- 3 Pishina të jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark
- Bar-Kafe Turke, Loby Bar, Bar në pishinë dhe Bar në plazh
- Miniclub për fëmijë dhe Kënd lojerash  
- Disko, SPA Center, Sallë Masazhi, Banjo Turke, Sauna, Jakuzzi dhe Sallë Fitnesi
- Bilardo
- Mini Golf
- Bowling
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Fushë Tenisi
- Volejboll
- Basketboll
- Lavanteri
- Internet Kafe
- Wireless në recepsion
- Sallë lojrash, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultimate All Inclusive “ pėrfshin :
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo-alkoolike
- Restorant a la carte (1 herė gjatė qėndrimit – me rezervim)
- Buffet pėr fėmijė
- Akullore
- Baby Corner
- Snack
- Animacione
- Miniclub pėr fėmijė
- Volejboll ne plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Disko
- Dushe nė plazh
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Me Pagesė:
- Pijet e importit
- SPA
- Masazhi
- Doktor
- Sherbim lavanterie
- Biliardo
- Lojra me kompjuter
- Jet Ski, Banana, Parasailing
- Kanoe
- Surf
- Golf

Crystal Paraiso Verde 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 175.20
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 148.80
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 132.00
» Dhomė Standarte Krevat Marinari (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 236.88
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 201.24
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 178.56
» Dhomė Familjare (Max: 5 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 262.80
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 223.20
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 198.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultimate all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė