Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pine House 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 4 yje ka 84 dhoma standarte me pamje nga deti, 32 dhoma standarte me pamje nga mali, 3 suita me pamje nga deti dhe 1 dhome per paraplegjiket. “All Inclusive” pėrfshin: -Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe. -Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike. -Animacion, shfaqe nė darkė, muzike live, mini-club, volejboll ne plazh, serf. -Banjo turke, sauna, fitness centre, aerobi. -Ēadra, dyshek, shezlong.
Më Shume Detaje: Hoteli gjendet 65 km larg nga aeroporti , 50 km larg nga Antalya, 8 km larg nga Kemeri dhe 200 m larg plazhit.

Pine House 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 09/09/2019 nė 30/09/2019
€ 82.88
» Dhomė Standard (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 09/09/2019 nė 30/09/2019
€ 87.36
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/09/2019 nė 30/09/2019
€ 64.96

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė