Nga Data: Deri datė: Dhomė

Ares Dream 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 3 yje është ndërtuar në vitin 2000 dhe rinovuar në vitin 2011, shtrihet në nje haperise e cila permban 4 hektarë kopësht me pemë. Ndodhet 50 km nga Aeroporti i Antalyas dhe 350 metra larg nga Plazhi.

Ne restorantin e hotelit shërbehet mëngjes, drekë dhe darkë në stilin bufe. Bari ofron pije alkoolike dhe pije joalkoolike vëndase.

Hoteli ka një pishinë për fëmijë. Qendra e qytetit Kemer, është rreth një 5-minuta në këmbë nga Hotel Ares.

Dhomat janë të pajisura me:
-TV
-Dush dhe Tharëse flokësh
-Telefon
-Ajër të kondicionuar
-Ballkon
-Shërbim pastrimi
-Kasafortë (me pagesë)

Brenda Hotelit:
- 1 Restorant,
- 1 Bar,
- Pishinë,
- Pishinë për Fëmijë,

Më Shume Detaje:

Koncepti “All Inclusive” pėrfshin:
-Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
-Pije alkolike tė vendit dhe jo alkolike.

Hoteli ofron gjithashtu:
-Shezlongė, dyshekė dhe ēadra nė Pishinė.

Ares Dream 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė