Nga Data: Deri datė: Dhomė

Rixos Beldibi 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje është ndertuar në vitin 2002 , rikonstruktuar në vitin 2008 dhe ka një sipërfaqje prej 40.000 m². Hoteli ka 270 dhoma standarte, 1 një suitë mbretërore,1 suite mbretërore junior dhe 2 suita.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me:
- Ballkon
- Telefon (me pagesë)
- Mini-bar
- TV me kanale satelitore
- Ajër të Kondicionuar
- Kasafortë
- Tharëse.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Open Bufe në Restorantin Kryesor dhe 4 Restorante A’la Carte (francez, prodhime deti, barbeque dhe italian) 
- Kafe turke
- Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar dhe Disko
- Pishinë e jashtme, Pishinë për fëmijë dhe Tre rreshkitese
- Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke, Park lojrash dhe Mini - club
- Kinema, Kinema per femije, Aerobi, Jakuzzi, Internet, Parukeri, Masazh , Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor , Sporte ujore, Makina me qera, Basketboll, Volejboll etj.

Më Shume Detaje: Paketa "All Exclusive All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Mėngjesi i vonė, Dreka dhe Darka bufe, Darkė e vonė, Ēaj dhe Kafe.
- 4 Restorante A’la Carte (francez, prodhime deti, barbeque dhe italian) me rezervim vetėm njė herė nga dita e mbėrritjes.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Animacion, shfaqe nė darkė, muzikė live, tenis, volejboll nė plazh, ping pong, disko.
- Banjo Turke
- Sauna
- Fitness Center
- Mini-club
- Park lojrash
- Aerobi
- Wireless Internet.
- Ēadra, dyshek, shezlong.

Pėr fėmijėt:

- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec).
- Park lojrash
- Kinema
- Dado pėr fėmijėt (me rezervim, free)Hoteli ndodhet 40 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 20 km nga Kemeri. Hoteli ndodhet nė breg tė detit.Rixos Beldibi 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Klasike me Pamje nga Mali (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 226.24
» Dhomė Klasike me Pamje nga Mali Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 191.52
» Dhomė Klasike me pamje nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 248.64
» Dhomė Deluxe me pamje nga toka (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 310.24
» Dhomė Deluxe me pamje nga deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 321.44
» Suitė Familjare me pamje nga Toka (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 434.56
» Suitė Familjare me pamje nga deti (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 445.76

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all exclusive all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė