Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sherwood Breezes Resort 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hotel Sherwood Breezes Resort - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 33.000 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë kryesore 9- katëshe. Numri total i dhomave është 360 prej te cilave 264 dhoma standarte, 2 dhoma për paraplegjikët, 6 suita standarte, 55 dhoma familjare, 30 dhoma familjare junior, 1 King Richard Suite,1 suite Little John, 1 Suite Maid Mariane.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Minibar
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Ballkon
- Muzikë
- Dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh

Brënda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 2 Restorante A La Carte (Turk, Italian) 
- 5 Bar-e 
- 5 Pishina të Hapura, Pishinë e Mbyllur dhe Pishinë për Fëmijë 
- Plazh 
- Rrëshkitëse 
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzi 
- Disko 
- Miniclub 
- Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Bilardo, Bowling, Dyqane, Baby Sitter, Qendër SPA, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet ne Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri nė 24:00.
- Restorant A La Carte (Turk, Italian,) (1 herė nė javė mundėsi pėr rezervim)
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh
- Tenis
- Basketboll
- Mini Futboll
- Muzikė Live
- Bilardo
- Ping Pong
- Disko
- Lojė me letra
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec)
- Junior Club (13-17 vjec)
- Park Lojrash

Sherwood Breezes Resort 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard (Max: 2 Rritur + 2 Fėmije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 28/09/2018 nė 21/10/2018
€ 168.00
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmije) Tarifa
nga 28/09/2018 nė 21/10/2018
€ 125.40
» Dhomė Standard Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 28/09/2018 nė 21/10/2018
€ 175.20
» Dhomė Standard Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 28/09/2018 nė 21/10/2018
€ 182.40
» Dhomė Familjare Junior (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 28/09/2018 nė 21/10/2018
€ 246.60
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 28/09/2018 nė 21/10/2018
€ 291.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė