Nga Data: Deri datė: Dhomė

Concorde Deluxe 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hotel Concorde Deluxe - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005,shtrihet në një Sipërfaqje prej 62.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 10 km larg nga Aeroporti dhe 16 km larg nga Qyeti i Antalyas. Hoteli disponon 401 Dhoma në total: 354 Dhoma Standarte delux, 2 Dhoma për Paraplegjikët, 20 Dhoma ndërlidhëse, 16 Dhoma dupleks deluxe, 6 Suita Familjare De Luxe, 19 Suita Junior De Luxe, 4 Suita të Mëdha De Luxe dhe 2 Suita Mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birrë)
- Shportë me Fruta ditën e mbërritjes
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Internet Wi-Fi
- Dush/Vaskë
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant I Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 5 Restorante A La Carte (Italian, Aziatik, Peshku, Specialitete Turke dhe BBQ) dhe Restorant për prodhime të zgarës dhe verë
- 7 Bar-e 
- Pishina e Jashtme Kryesore, Pishinë Relaksi e Jashtme (3 zona jakuzi), Pishinë për Fëmijë, Pishinë e Brendshme, Carpe Diem SPA Pishinë e Brendshme, dhe Carpe Diem SPA Pishinë e Jashtme 
- Plazh 
- Rrëshkitëse
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Qendër SPA
- Disko
- Miniclub
- Akuapark
- Volejboll në Plazh
- Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Basketbolli, Muzikë Live, Mini Golf, Kinema, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Bilardo, Bowling, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Deluxe Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Shportė me Fruta nė dhomė nė ditėn e mbėrritjes
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorante A La Carte (1 herė nė javė-me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit si dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe dhe embėlsira pasditeve
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Volejboll nė Plazh
- Basketboll
- Tenis
- Muzikė Live
- Ping Pong
- Mini Golf (rezervim nė avancė)
- Mini Futboll (rezervim nė avancė)
- Bilardo (rezervim nė avancė)
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh

Pėr fėmijė:
-Mini Club
-Mini Buffe
-Mini Disco
-Poshinė
-Kėnd lojrash
-
Concorde Deluxe 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 213.60
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 237.60
nga 04/07/2018 nė 22/07/2018
€ 247.20
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 276.00
nga 22/08/2018 nė 07/09/2018
€ 247.20
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 237.60
» Dhomė Standarte me pamje nga Toka (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 218.40
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 242.40
nga 04/07/2018 nė 22/07/2018
€ 252.00
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 280.80
nga 22/08/2018 nė 07/09/2018
€ 252.00
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 242.40
» Dhomė Standarte Teke me pamje nga kodra (Max: 1 Rritur + 1 fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 163.20
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 181.20
nga 04/07/2018 nė 22/07/2018
€ 188.40
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 210.00
nga 22/08/2018 nė 07/09/2018
€ 188.40
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 181.20
» Dhomė Standarte me Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 230.40
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 254.40
nga 04/07/2018 nė 22/07/2018
€ 264.00
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 292.80
nga 22/08/2018 nė 07/09/2018
€ 264.00
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 254.40
» Suitė Junior ROH (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 326.40
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 362.40
nga 04/07/2018 nė 22/07/2018
€ 376.80
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 420.00
nga 22/08/2018 nė 07/09/2018
€ 376.80
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 362.40
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 12/06/2018
€ 436.80
nga 13/06/2018 nė 03/07/2018
€ 484.80
nga 04/07/2018 nė 22/07/2018
€ 504.00
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 561.60
nga 22/08/2018 nė 07/09/2018
€ 504.00
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 484.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi de luxe all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė