Nga Data: Deri datė: Dhomė

Limak Limra Deluxe 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Limak Limra Hotel - 5 yje. Është ndërtuar në vitin 1998 dhe u rinovia në vitin 2009. Ka një sipërfaqe prej 140.000 m2. Hoteli disponon 817 dhoma në total, prej të cilave 719 janë dhoma standarte, 37 dhoma me jakuzi, 2 dhoma per paraplegjiket, 7 suite xhunior dhe 52 dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Ajër i kondicionuar
- Ballkon
- Karrige
- Vaskë & dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, 3 Restorante A’La Carte falas (turk, japonez dhe peshku) dhe 4 Restorante A’La Carte me pagesë dhe me rezervim (meksikan, kinez, barbeky dhe Italian)
- 6 Bar-e
- Pishina të jashtme, pishinë të brendshme dhe Akuapark
- Shërbim Mjekesor
- Këmbim Valute
- Makina me qera
- Parkim makinash
- Internet
- Sherbim Lavanderie
- Parking
- Kinema
- Shopping
- Parukeri
- Banjo turke, Sauna, Masazh, SPA, Jakuzi dhe Fitness Center
- Animacione, Disko, Fusha tenisi, Volejboll në plazh, Basketboll, Aerobi, Ping Pong, Sporte ujore, Lojë me shigjete, Bilardo, Kurse tenisi, Lojra me kompjuter, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor.
- Snack Bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike (nė disko me pagese)
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dysheke ne plazh dhe ne pishine
- Peshqire ne plazh dhe ne pishine
- Banjo turke
- Gjimnastike ne uje
- Sauna
- Jakuzi
- Fitness center
- Animacione
- Disko
-2 fusha tenisi
- Vollejboll ne plazh
- Basket-boll
- Futboll
- Aerobi
- Ping Pong
- Sporte ujore pa motorr
- Loje me shigjete

Pėr fėmijėt:
- Mini klub (4- 12 vjec)
- Pishine
- Animacione
- Park lojrash
- Menu (gjatė drekės)
- Mini-disko
- Kujdestare pėr fėmijėt (me pagesė)


Limak Limra Deluxe 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Park Room (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2018 nė 11/06/2018
€ 175.20
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 201.60
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 225.60
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 175.20
nga 15/09/2018 nė 15/10/2018
€ 136.80
» Dhomė Standarte Kopshti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2018 nė 11/06/2018
€ 184.80
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 211.20
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 235.20
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 184.80
nga 15/09/2018 nė 15/10/2018
€ 146.40
» Dhomė Standarte Teke Kopshti (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2018 nė 11/06/2018
€ 138.00
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 157.80
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 175.80
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 138.00
nga 15/09/2018 nė 15/10/2018
€ 109.20
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti dhe Pishina (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2018 nė 11/06/2018
€ 189.60
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 216.00
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 240.00
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 189.60
nga 15/09/2018 nė 15/10/2018
€ 151.20
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2018 nė 11/06/2018
€ 194.40
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 220.80
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 244.80
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 194.40
nga 15/09/2018 nė 15/10/2018
€ 156.00
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2018 nė 11/06/2018
€ 302.40
nga 12/06/2018 nė 02/07/2018
€ 349.20
nga 03/07/2018 nė 25/08/2018
€ 385.20
nga 26/08/2018 nė 14/09/2018
€ 302.40
nga 15/09/2018 nė 15/10/2018
€ 244.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė