Nga Data: Deri datė: Dhomė

Miracle Resort 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hotel Miracle Resort - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 135.000 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë kryesore 9- katëshe. Numri total i dhomave është 565 prej te cilave 425 dhoma standarte, 4 dhoma për paraplegjikët, 122 dhoma familjare dhe 14 suita junior.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Minibar
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë (me pagesë)
- Ballkon
- Muzikë
- Vaskë & dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh

Dhomat dhe peshqirët pastrohen dhe ndërrohen përditë, carcafet ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 4 Restorante A La Carte (Italian, Turk, Peshk, Meksikan)
- 5 Bar-e
- Pishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur dhe Pishinë për Fëmijë
- Plazh
- Rrëshkitëse
- Fitness
- Sauna, Banjo Turke, Jakuzi dhe Qendër SPA
- Disko
- Miniclub
- Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Kalçeto, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli
- Mini Golf
- Muzikë Live
- Bilardo
- Dyqane
- Baby Sitter
- Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet ne Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri nė 24:00.
- Restorant A La Carte (Turk, Italian, Peshk, Meksikan (me pagesė)
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Volejboll nė Plazh
- Tenis
- Basketboll
- Mini Futboll
- Muzikė Live
- Ping Pong
- Disko (pijet me pagesė)
- Lojė me letra
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me kartė)

Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club (4-8 vjec)
- Junir Club (9-11 vjec)
- Teenage Club (12-16 vjeē)
- Park Lojrash

Hoteli ndodhet 11 km nga Antalya dhe 15 km nga Aeroporti i Antalyas.


Miracle Resort 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė