Nga Data: Deri datė: Dhomė

Cornelia Diamond Golf Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje zë një sipërfaqe prej 200.000m2 dhe është i vendosur në zonën e Belek-ut, ndodhet 35 km larg nga aeroporti i Antalya-s dhe shtrihet në breg të detit. Hoteli është i përbërë nga 571 dhoma në total, nga të cilat 413 Dhoma Standarte, 29 Suita me 4 krevate, dhe 129 Suita me 2 krevate. Ndër to ka dhe dhoma për paraplegjikët dhe dhoma non – smoking.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Tv satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon
- Internet
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Dush
- Ballkon
- Tapet

Brenda kompleksit të Hotelit do të gjeni:
- Restoranti kryesor “Diamond” dhe 8 Restorante a la carte
- 10 bare përfshirë këtu dhe Night bar
- 8 Pishina të jashtme, 1 Pishinë e brendshme me ujë të ngrohtë, Pishinë për fëmijë, 3 Jakuzzi me një sip. prej 12.000 m2 dhe Akuapark
- Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Internet kafe
- Shopping Center
- SPA Center “Crassula”, Banjo Turke dhe Sauna
- Sallë Fitnesi
- Disko
- 10 Fusha Tenisi
- Parukeri
- 6 Salla Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Fushë Golfi me sip. 4800 m2, Futboll, Volejboll, Shah, Bowling, Bilardo, Lavanteri, Sallë lojrash, 2 Amfiteatre, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “De luxe All Inclusive “ pėrfshin :
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike, lėng portokalli
- Mini buffet pėr fėmijė nė restorantin kryesor
- Animacione
- Disko
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center
- Disko
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Hoteli ndodhet 35 km larg nga aeroporti i Antalya-s dhe shtrihet nė breg tė detit.

Cornelia Diamond Golf Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Pamje nga Kopshti [FEMIJA I DYTE PA KREVAT] (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 360.64
» Dhomė Standarte Pamje nga Kopshti Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 269.92
» Dhomė Standarte Pamje Pjesėrisht Nga Deti Ndertesa Kryesore [FEMIJA I DYTE PA KREVAT] (Max: 2+2 ose Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 371.84
» Dhomė Standarte Superior me Pamje nga Deti [FEMIJA I DYTE PA KREVAT] (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 394.24
» Dhomė Familjare Pamje nga Kopshti [FEMIJA I DYTE PA KREVAT] (Max: 4 Rritur + 2 Femije ose 4 Rritur) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 30/09/2019
€ 800.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi diamond all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė