Nga Data: Deri datė: Dhomė

Fame Residence 5*- Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hoteli- është ndërtuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 55.000m2, ndodhet në Bregdet, 14 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 12 km larg nga Qendra e saj. Hoteli disponon 442 Dhoma në total prej të cilave 332 Dhoma Standarte delux, 2 Dhoma delux të ndërlidhura, 64 Dhoma Familjare delux, 36 Dhoma Elite Familjare, 3 Suita De Luxe dhe 1 Elite Suitë dhe 4 Dhoma për Paraplegjikët.

Dhomat të dekoruara ne stilin modern dhe lluksoze dhe janë të pajisura me:
- TV
- Telefon
- Wi-Fi
- Minibar (ujë)
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Dush dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon ose Verandë

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm, Restorante A La Carte (Turk, Kinez, Italian, Meksikan)
- 7 Bar-e
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë Relaksi, Pishinë e Jashtme dhe e Brendshme për Fëmijë 
- Plazh
- Rrëshkitëse
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Qendër SPA
- Disko
- Miniclub
- Akuapark
- Volejboll në Plazh
- Fushë Tenisi
- Muzikë Live
- Kinema
- Dyqane
- Kujdestare për Fëmijë
- Bilardo
- Bowling
- Sallon Bukurie
- Parukeri
- Park Lojrash
- Fushë Futbolli, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Fame Style All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasdite
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Volejboll nė Plazh
- Tenis
- Muzikė Live
- Kinema
- Ping Pong
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė

Me Pagesė:
- Restorantet A la Carte
- Pijet alkolike ose joalkolike te importit
- Minibari (pervec ujit)
- Nargjile
- Kasaforta
- Internet cafe dhe dhoma e kompjuterave
- Fusha e tenisit dhe futbollit
- Sherbime Mjekesore
- Sherbime Lavanterie

Fame Residence 5*- Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 232.80
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 206.40
nga 16/09/2018 nė 13/10/2018
€ 170.40
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 237.60
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 211.20
nga 16/09/2018 nė 13/10/2018
€ 175.20
» Dhomė Standarte me Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 247.20
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 220.80
nga 16/09/2018 nė 13/10/2018
€ 184.80
» Dhomė Familjare Dublex (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 494.40
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 441.60
nga 16/09/2018 nė 13/10/2018
€ 369.60
» Dhome Familjare De Luxe (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 08/07/2018 nė 25/08/2018
€ 370.80
nga 26/08/2018 nė 15/09/2018
€ 331.20
nga 16/09/2018 nė 13/10/2018
€ 277.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi fame style all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė