Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viking Star 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Viking Star- 5 yje ndodhet në zonën e Kemerit, është ndërtuar në 2007. Ky hotel disponon 196 dhoma në total (184 dhoma standarte, 8 dhoma familjare dhe 4 dhoma për handikapatët). Dhomat janë të pajisura me :

  • -Ballkon
  • -Tharse flokësh
  • -Telefon (me pagesë)
  • -Minibar
  • -Tv
  • -Central kondicioner

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Open bufe në restorantin e jashtëm dhe restorantin e brendshëm, 1 restorant A”la Carta me guzhine italiane, Bufe për fëmijët, Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar, Disko, Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme , Pishine për fëmijë, Rrëshkitëse, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi ,Mini-club, Mini-disko , Bebisiter, Disko, Librari, Parukeri, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti " All Inclusive"

“ All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor , caj, kafe dhe ėmbėlsira gjatė ditės.
- Snack bar
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Wireless
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat , peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Mini-club (4-12 vjec)
- Mini-disko
- Pishinė
Viking Star 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 06/05/2019 nė 31/05/2019
€ 69.44
nga 01/06/2019 nė 08/06/2019
€ 103.04
nga 09/06/2019 nė 07/07/2019
€ 118.72
nga 08/07/2019 nė 28/07/2019
€ 145.60
nga 29/07/2019 nė 25/08/2019
€ 154.56
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 118.72
» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 06/05/2019 nė 31/05/2019
€ 73.92
nga 01/06/2019 nė 08/06/2019
€ 107.52
nga 09/06/2019 nė 07/07/2019
€ 123.20
nga 08/07/2019 nė 28/07/2019
€ 150.08
nga 29/07/2019 nė 25/08/2019
€ 159.04
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 123.20
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/05/2019 nė 31/05/2019
€ 54.88
nga 01/06/2019 nė 08/06/2019
€ 95.87
nga 09/06/2019 nė 07/07/2019
€ 109.98
nga 08/07/2019 nė 28/07/2019
€ 134.18
nga 29/07/2019 nė 25/08/2019
€ 142.24
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 109.98

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė