Nga Data: Deri datė: Dhomė

Spice 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 2007 dhe është vendosur në bregdetin e Belek-ut, në një sipërfaqe prej 91.000 m2. Hoteli është i përbërë nga 546 Dhoma në Total, ndër të cilat 22 janë Vila Ekzekutive. Hoteli është ndërtuar sipas stilit Oriental.

Dhomat janë të gjitha me stil oriental, dhe janë pajisura me:
- Ajër të kondicionuar,
- Tv me satelit,
- Minibar (lëngje frutash, uje, birrë)
- Kasafortë,
- Telefon në dhomë dhe në banjo,
- Tharëse flokësh,
- Vaskë,
- WC,
- Ballkon / terracë, parket, etj.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 4 Restorante A La Carte
- Pishinë e jashtme (5.000 m2), Pishinë për fëmijë, Pishinë afër Villa-ve (1.800 m2), Akuapark me 7 rrëshkitëse për të rritur e fëmië, 
- Lobby bar,
- 6 Ashensorë Panoramikë, 
- Bar-e
- Qendër Tregtare, Mini – shop dhe Dyqane suvenirësh
- SPA Center (3500 m2), Jakuzzi për të rritur dhe fëmijë, Sauna dhe Banjo Turke 
- Parukeri, Fotograf,  Kinema, Pishinë e brendshme, Fitnes Hall, Bowling, Bilardo, Internet Kafe, Wireless, Sallë lojrash, Mini – club, Kënd lojrash për fëmijë, Disko,  4 Fusha Tenisi, Basketboll, Fushë Volejbolli, Sallë Konferencash, Parking, Lavanteri, Doktor, Makina me qera, Golf, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive“ pėrfshin :
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo-alkoolike
- Disa pije tė importit (pa pagesė deri nė mesnatė)
- Lėng portokalli (shėrbehet nė mėngjes – pa pagesė)
- Akullore
- Restorant A La Carte (1 herė gjatė javės pėr secilin restorant – me rezervim)
- Mini buffet pėr fėmijė
- Shėrbim me Kamarier nė tė gjitha restorantet e baret
- Animacione
- Night Show
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Mini – futboll
- Tenis
- Aerobi
- Lojė me shigjeta
- Sauna
- Banjo Turke
- Hamam
- Akuapark
- Fitness Center
- Wireless nė Recepsion
- Disko
- Kinema
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit


Hoteli ndodhet 35 km larg nga aeroporti i Antalya-s. Hoteli shtrihet nė breg tė detit.

Spice 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Pamje nga Toka (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/07/2018 nė 24/08/2018
€ 266.80
nga 25/08/2018 nė 07/09/2018
€ 223.10
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 197.80
» Dhomė Standarte Pamje nga Toka Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/07/2018 nė 24/08/2018
€ 200.10
nga 25/08/2018 nė 07/09/2018
€ 166.75
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 148.35
» Dhomė Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/07/2018 nė 24/08/2018
€ 280.60
nga 25/08/2018 nė 07/09/2018
€ 236.90
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 211.60
» Dhomė Standarte Pamje Pjeserisht nga Pishina (Max: 2 Rritur + 2 fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/07/2018 nė 24/08/2018
€ 280.60
nga 25/08/2018 nė 07/09/2018
€ 236.90
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 211.60
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 27/07/2018 nė 24/08/2018
€ 294.40
nga 25/08/2018 nė 07/09/2018
€ 250.70
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 225.40
» Suite Dublex (Max: 3 Rritur ) Tarifa
nga 27/07/2018 nė 24/08/2018
€ 441.60
nga 25/08/2018 nė 07/09/2018
€ 376.05
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 338.10
» Dhome Familjare Pamje nga Toka (Max: 4 Rritur ) Tarifa
nga 27/07/2018 nė 24/08/2018
€ 466.90
nga 25/08/2018 nė 07/09/2018
€ 389.85
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 346.15
» Dhome Familjare Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur ) Tarifa
nga 27/07/2018 nė 24/08/2018
€ 524.40
nga 25/08/2018 nė 07/09/2018
€ 447.35
nga 08/09/2018 nė 30/09/2018
€ 403.65

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė