Nga Data: Deri datė: Dhomė

Calista Luxury Resort 5*L - Belek

Belek

Belek

Hoteli disponon 502 dhoma  standarte dhe 92 dhoma të lidhura dhe 6 dhoma për personat me aftësi të kufizuar. Dizenjimi i brendëshëm është bërë nga dizenjuesi i famshëm britanik Frank Solano. Një ndër gjërat që e difenrencojne Calisten nga hotelet e tjerë e cila është adobtuar si principali kryesor është shërbimi ndaj klientëve.

Në dhomë përfshihen:
- Ajer i kondicionuar
- TV LCD
- Kasafortë
- Telefon me dalje direkte
- Tharëse flokësh

Brenda Hotelit do të gjeni: 
- Menu e mirëseardhjes përfshihet një kosh frutash dhe një shishe vere.
- Mëngjesi,dreka dhe darka shërbehen në restorantin kryesor Bellum në të cilin shërbehen ushqime turke dhe internacionale
- Gjithashtu në zona të ndryshme te hotelit do të gjeni snack bar dhe bar ku mund të rifreskoheni me shërbimet e cilësuara në paketën All inclusive
- 3 pishina të jashtëme dhe 1 pishinë të brëndëshme
- 2 banjo turke, 3 sauna dhe 1 jakuzzi.

Më Shume Detaje: Nė konceptin “A La Carte All Inclusive” pėrfshihet:
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka , ēaj dhe kafe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike tė cilesuara nga ora 10:00 deri 00:00
- Animacion
- Tenis
- Volejboll ne plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Aerobi ne uje
- Serf
- Banjo Turke
- Sauna
- Fitness center
- Ēadra, dyshek, shezlon

Calista Luxury Resort 5*L - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Superiore Kopshti 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė)(2-11,99)(2-6,99) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 28/06/2019
€ 485.30
nga 29/06/2019 nė 15/07/2019
€ 554.30
nga 16/07/2019 nė 23/08/2019
€ 600.30
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 554.30
nga 07/09/2019 nė 22/09/2019
€ 416.30
nga 23/09/2019 nė 10/10/2019
€ 370.30
» Dhomė Superiore Kopshti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 28/06/2019
€ 485.30
nga 29/06/2019 nė 15/07/2019
€ 554.30
nga 16/07/2019 nė 23/08/2019
€ 600.30
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 554.30
nga 07/09/2019 nė 22/09/2019
€ 416.30
nga 23/09/2019 nė 10/10/2019
€ 370.30
» Dhomė Superiore Kopshti Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 28/06/2019
€ 411.70
nga 29/06/2019 nė 15/07/2019
€ 470.35
nga 16/07/2019 nė 23/08/2019
€ 509.45
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 415.15
nga 07/09/2019 nė 22/09/2019
€ 311.65
nga 23/09/2019 nė 10/10/2019
€ 277.15
» Dhome Superiore me Pamje nga Deti 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė)(2-11,99)(2-6,99) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 28/06/2019
€ 531.30
nga 29/06/2019 nė 15/07/2019
€ 600.30
nga 16/07/2019 nė 23/08/2019
€ 646.30
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 600.30
nga 07/09/2019 nė 22/09/2019
€ 462.30
nga 23/09/2019 nė 10/10/2019
€ 416.30
» Dhome Superiore me Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 28/06/2019
€ 531.30
nga 29/06/2019 nė 15/07/2019
€ 600.30
nga 16/07/2019 nė 23/08/2019
€ 646.30
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 600.30
nga 07/09/2019 nė 22/09/2019
€ 462.30
nga 23/09/2019 nė 10/10/2019
€ 416.30
» Corner Suite (Max 4 Rritur ) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 28/06/2019
€ 777.40
nga 29/06/2019 nė 15/07/2019
€ 887.80
nga 16/07/2019 nė 23/08/2019
€ 961.40
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 887.80
nga 07/09/2019 nė 22/09/2019
€ 667.00
nga 23/09/2019 nė 10/10/2019
€ 593.40
» Dhomė Familjare Dublex (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 28/06/2019
€ 729.10
nga 29/06/2019 nė 15/07/2019
€ 832.60
nga 16/07/2019 nė 23/08/2019
€ 901.60
nga 24/08/2019 nė 06/09/2019
€ 832.60
nga 07/09/2019 nė 22/09/2019
€ 625.60
nga 23/09/2019 nė 10/10/2019
€ 556.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive speciale

Nga Data: Deri datė: Dhomė