Nga Data: Deri datė: Dhomė

Zena Resort 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli -5 yje është ndertuar në vitin 2004 dhe rikonstruktuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqje prej 17.000 m², ndodhet në Breg të Detit 55 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 7 km larg nga Qyteti i Kemerit. Hoteli disponon 2004 Dhoma Standarte , 8 Dhoma Familjare dhe 2 Suita Junior. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër të Kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Kasafortë
  • -Minibar (ujë dhe pije të lehta)
  • -Dush dhe Tharëse Flokësh
  • -Ballkon

 

Brenda Kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, 2 Restorante a la carte (Italian dhe Peshku), Bufe për fëmijët në Restorant, 7 Bar-e, Internet Kafe, Pishinë e hapur dhe e mbyllur, Pishinë për Femijë, 2 Rrëshkitëse, Mini-club, Kënd lojërash, Sallë Koferencash, Berber, Dyqane të ndryshme. Aktivitete si: Animacione, Gjimnastikë, Aerobi, Vollejboll, Basketboll, Sporte Ujore, Masazhe, Sauna, Banjo turke, Darts, Ping Pong, etc.

Më Shume Detaje:

Koncepti " Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mengjesin, drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorante a la carte (1 herė nė javė- me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit si dhe disa pije tė importit
- animacione
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Banjo turke
- Sauna
- Vollejboll
- Basketboll
- Darts
- Ping Pong
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe pishinė
- Peshqirėt nė plazhZena Resort 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 07/06/2019
€ 118.72
nga 08/06/2019 nė 23/06/2019
€ 136.64
nga 24/06/2019 nė 10/07/2019
€ 159.04
nga 11/07/2019 nė 31/07/2019
€ 165.76
nga 01/08/2019 nė 25/08/2019
€ 176.96
nga 26/08/2019 nė 18/09/2019
€ 165.76
nga 19/09/2019 nė 30/09/2019
€ 132.16
» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 07/06/2019
€ 123.20
nga 08/06/2019 nė 23/06/2019
€ 141.12
nga 24/06/2019 nė 10/07/2019
€ 163.52
nga 11/07/2019 nė 31/07/2019
€ 170.24
nga 01/08/2019 nė 25/08/2019
€ 181.44
nga 26/08/2019 nė 18/09/2019
€ 170.24
nga 19/09/2019 nė 30/09/2019
€ 136.64
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 07/06/2019
€ 103.94
nga 08/06/2019 nė 23/06/2019
€ 119.17
nga 24/06/2019 nė 10/07/2019
€ 138.21
nga 11/07/2019 nė 31/07/2019
€ 143.92
nga 01/08/2019 nė 25/08/2019
€ 153.44
nga 26/08/2019 nė 18/09/2019
€ 143.92
nga 19/09/2019 nė 30/09/2019
€ 101.92
» Dhome Standarte me Pamje nga Deti ( Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 07/06/2019
€ 127.68
nga 08/06/2019 nė 23/06/2019
€ 145.60
nga 24/06/2019 nė 10/07/2019
€ 168.00
nga 11/07/2019 nė 31/07/2019
€ 174.72
nga 01/08/2019 nė 25/08/2019
€ 185.92
nga 26/08/2019 nė 18/09/2019
€ 174.72
nga 19/09/2019 nė 30/09/2019
€ 141.12
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 07/06/2019
€ 215.04
nga 08/06/2019 nė 23/06/2019
€ 246.40
nga 24/06/2019 nė 10/07/2019
€ 285.60
nga 11/07/2019 nė 31/07/2019
€ 297.36
nga 01/08/2019 nė 25/08/2019
€ 316.96
nga 26/08/2019 nė 18/09/2019
€ 297.36
nga 19/09/2019 nė 30/09/2019
€ 238.56

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė