Nga Data: Deri datė: Dhomė

Horus Paradise Luxury Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në 2007 dhe rinovuar në vitin 2010, shtrihet në një Sipërfaqe prej 80.000 m², ndodhet në Bregdetin e Qytetit të Side-s dhe 60 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli disponon 223 Dhoma në total: 530 Dhoma standarte, 43 Dhoma Familjare Delux, 7 Suita Familjare dhe 100 Dhoma Delux.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV LCD satelitor
- Telefon
- Minibar (pije të lehta)
- Kasafortë (me pagesë)
- Dush/Vaskë
- Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorantin i jashtëm dhe i brendshëm dhe 4 Restorante A La Carte (Turk, Meksikan, Italian dhe Prodhime deti)
- 9 Bar-e dhe 2 Disko
- 4 Pishina të jashtme, 2 Pishina të brendshme, 2 Pishina për fëmije dhe Akuapark me rrëshkitëse
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi  
- Mini-club, Park lojrash për fëmijë dhe Babysitter  
- Mini-golf
- Librari Parukeri
- Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Akullore, Ēaj dhe Kafe pasditeve
- 4 Restorante A La Carte (1 herė gjatė qėndrimit me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike, si edhe disa pije te importit.
- Wireless
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat, peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
Horus Paradise Luxury Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Kopshti (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 199.20
» Dhomė Standarte Kopshti Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 148.80
» Dhome Standarte Godina Kryesore (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 204.00
» Dhome Standarte Godina Kryesore Pamje nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 213.60
» Dhome Superiore (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 242.40
» Dhome Plazhi (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 244.80
» Dhome Familjare Kopshti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 298.80
» Dhome Familjare Resorti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 320.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė