Nga Data: Deri datė: Dhomė

Washington Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli me 5 yje ka 305 dhoma ne total nga te cilat 290 jane dhoma standarte dhe 15 jane suita. Pjesa më e madhe e dhomave janë me pamje nga deti.

Dhomat janë të pajisura:
- Ajër të kondicionuar
- Telefon
- TV
- Minibar
- Dush
- Tharëse flokësh

Në brëndësi të kompleksit:
- Pishinë e hapur, pishinë e mbylur, Mini aqua park,
- Amfiteatër, Klub lojërash,
- Internet kafe,
- Baby sitting,
- Loby bar , Snack Bar-e ne ambjente te ndryshme te hotelit ,
- Spa , Banjo turke , Salle konferencash, Futboll, tenis , volejboll, gjimnastik ne uje, Salle lojerash , Mini golf ,sauna ,sallë fitness, ambjente pushimi, etj.

 

Më Shume Detaje:

Koncepti “All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka bufe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Animacion, mini-club, tenis, volejboll ne plazh, basketboll, bilardo, serf, disko
- Banjo turke, sauna, fitness centre
- Ēadra, dyshek, shezlong.Washington Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 06/09/2019 nė 22/09/2019
€ 100.80
nga 23/09/2019 nė 30/09/2019
€ 141.12
» Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 06/09/2019 nė 22/09/2019
€ 100.80
nga 23/09/2019 nė 30/09/2019
€ 145.60
» Dhomė Standart Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 06/09/2019 nė 22/09/2019
€ 75.04
nga 23/09/2019 nė 30/09/2019
€ 108.64
» Dhomė Standart me pamje nga deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 06/09/2019 nė 22/09/2019
€ 100.80
nga 23/09/2019 nė 30/09/2019
€ 154.56
» Dhomė e Madhe Krevat Marinari (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 2 Rritur) Tarifa
nga 06/09/2019 nė 22/09/2019
€ 126.56
nga 23/09/2019 nė 30/09/2019
€ 148.96

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė