Nga Data: Deri datė: Dhomė

Galeri Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli me pese yje ka 206 dhoma ne total nga të cilat 174 janë dhoma standarte,16 janë suita për të rinj,10 suita,4 dhoma familjare si dhe 2 dhoma për paraplegjikët.Dhomat janë të pajisura me :

  • -Ajër të Kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Kasafortë
  • -Minibar (pije të lehra dhe ujë)
  • -Dush
  • -Tharëse Flokësh
  • -Ballkon

 

Brenda kompleksit të hotelit : ndodhen restorante  A’la carte , restoranti kryesor, bare të ndryshme, Pishinë e hapur, rrëshkitëse, pishinë për fëmijë ,mini klub për fëmijë, sallë lojerash për fëmijë pishinë të brëndëshme Loby bar , Snack Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit, Spa, Banjo turke, Sallë konferencash  Futboll, tenis, volejboll, gjimnastik në ujë, Sallë lojërash, Mini golf ,Sauna ,Salle fitness, Ambjente pushimi, Parukeri (me pagese),Masazhe (me pagese).Ambiente me muzik live ,Joga , Aerobi, Interent caffe (me pagese)

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive “ pėrfshin :
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
- Restorant a la carte ( 1 herė gjatė qėndrimit – me rezervim )
- Buffet pėr fėmijė
- Baby Corner
- Animacione
- Miniclub pėr fėmijė
- Volejboll ne plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Disko
- Dushe nė plazh
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Gjendet 35 km larg Alanyas, 90 km larg Aeroportit si dhe 0m larg plazhit.

Galeri Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 26/08/2018
€ 165.60
nga 27/08/2018 nė 17/09/2018
€ 141.60
nga 18/09/2018 nė 08/10/2018
€ 122.40
» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 26/08/2018
€ 170.40
nga 27/08/2018 nė 17/09/2018
€ 146.40
nga 18/09/2018 nė 08/10/2018
€ 127.20
» Dhome Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 26/08/2018
€ 127.20
nga 27/08/2018 nė 17/09/2018
€ 109.20
nga 18/09/2018 nė 08/10/2018
€ 94.80
» Dhome e Madhe (Max: 3 Rritur+ 1 Femije) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 26/08/2018
€ 255.60
nga 27/08/2018 nė 17/09/2018
€ 219.60
nga 18/09/2018 nė 08/10/2018
€ 190.80
» Suite familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 14/07/2018 nė 26/08/2018
€ 298.80
nga 27/08/2018 nė 17/09/2018
€ 256.80
nga 18/09/2018 nė 08/10/2018
€ 223.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė