Nga Data: Deri datė: Dhomė

Beach Club Doganay 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1991 dhe rikonstruktuar në vitin 2007, shtrihet në një Siperfaqe prej 25 000 m2, ndodhet në Bregdet, 125 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 7 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 5 km larg nga Fshati Konakli. Hoteli përbëhet nga 2 ndërtesa 6-katëshe dhe disponon 377 Dhoma Standarte, 34 Dhoma Familjare, Suitë, Suitë Mbretërore. 60% e dhomave janë pjesërisht ose direkt me pamje nga Deti. Dhomat janë të pajisura: TV, Minibar (pijet freskuese çdo dite pa pagesë), Kasafortë, Ajër i kondicionuar, Ballkon, Telefon (me pagesë), Banjo me Dush dhe Tharëse Flokësh, Shërbim pastrimi. Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, 3 Restorante ( Peshku, Italian, Turk), 6 Bare, Internet Kafe, 2 Pishina të hapura, 1 Pishinë e brendshme, 3 Rrëshkitëse , Shërbim Lavanderie, Shërbim Mjekësor, Dyqane të ndryshme, Berber, Internet në Holl, Dhomë Koferencash. aktivitete si: Animacione, Sporte Ujore, Masazhe, Ping Pong, Gjimnastikë, Aerobi, Banjo turke, Sauna, Vollejboll, Basketboll, Tenis, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Drekėn dhe Darkėn bufe
- 1 herė nė javė rezervim nė Restorantet a la carte
- Snack bar nė mesditė
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Tė gjitha pijet alkolike dhe joalkolike te vendit si dhe disa pije tė importit

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Park Lojrash
- Miniclub
- Ēadrat, dyshekėt, shezlongėt dhe peshqirėt nė plazh dhe pishinė

Hoteli ndodhet 135 km larg nga aeroporti i Antalyas, 7 km larg Alanyas, 5 km larg Konaklit.


Beach Club Doganay 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 16/06/2019
€ 82.88
nga 17/06/2019 nė 07/07/2019
€ 105.28
nga 08/07/2019 nė 19/08/2019
€ 129.92
nga 20/08/2019 nė 08/09/2019
€ 105.28
nga 09/09/2019 nė 30/09/2019
€ 89.60
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 16/06/2019
€ 61.60
nga 17/06/2019 nė 07/07/2019
€ 78.40
nga 08/07/2019 nė 19/08/2019
€ 97.44
nga 20/08/2019 nė 08/09/2019
€ 78.40
nga 09/09/2019 nė 30/09/2019
€ 67.20
» Dhomė Familjare (Max 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 17/05/2019 nė 16/06/2019
€ 124.32
nga 17/06/2019 nė 07/07/2019
€ 157.92
nga 08/07/2019 nė 19/08/2019
€ 194.88
nga 20/08/2019 nė 08/09/2019
€ 157.92
nga 09/09/2019 nė 30/09/2019
€ 134.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė