Nga Data: Deri datė: Dhomė

Barut Kemer 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje ështe hapur në vitin 2003 dhe ka nje siperfaqe prej 30.000 m². Në total ka 357 dhoma nga të cilat 113 janë dhoma standarte, 3 për paraplegjik, 24 dhoma familjare, 3 suita familjare, 14 suita delux dhe 2 suita mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajer te kondicionuar
- Mini bar
- Dush
- Tharese flokesh
- TV

Shfaqje me animacione, qender Fitness, aerobi, gjimnastikë, mësimë kercimi. - Ping pong, Banjo Turke, sauna, mini club (4 –12 vjeç),aquapark, mini golf, tennis, volejbill në plazh, kinema, sporte uji, qitje me pushke.

- Çadra, dyshek, shezlong dhe pershqir plazhi në pishinë dhe plazh.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, mėngjesi i vonė, dreka dhe darka, drekė e lehtė, darkė e lehtė nė mesnatė
- Bufe pėr fėmijė
- Caj dhe kafe gjatė ditės
- Tenda Turke ku ofrohen petulla turke
- Akullore 12:00 – 16:00
- Disa pijet alkolike tė vendit dhe tė gjitha jo alkolike pa limit deri nė orėn 00:00
- Restorante a La Carte (me rezervim)
- Minibar: pije tė lehta dhe birrė
- Internet nė dhomė (me pagesė)

Pėr fėmijė:
-Mini Klub
-Pishinė
-Mini Golf
-Aqua Park


Barut Kemer 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Superiore pa ballkon (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/07/2018 nė 31/08/2018
€ 223.10
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 200.10
» Dhomė Superiore (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/07/2018 nė 31/08/2018
€ 234.60
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 211.60
» Dhomė Superiore Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/07/2018 nė 31/08/2018
€ 175.38
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 158.12
» Dhomė Superiore Pamje pjeserisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/07/2018 nė 31/08/2018
€ 246.10
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 223.10
» Suite Deluxe with Jacuzzi (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/07/2018 nė 31/08/2018
€ 447.81
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 405.83

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė