Nga Data: Deri datė: Dhomė

Mirada Del Mar 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1990 dhe rinovuar në vitin 2005 dhe ndodhet në Bregdetin e zonës së Goynukut në Qytetin e Kemerit. Hoteli është i vendosur 45 km larg Aeroportit të Antalyas, 35 km larg Qytetit të Antalyas dhe 9 km nga Qyteti i Kemerit. Hoteli disponon 541 Dhoma në total (488 Dhoma Standarte, 32 Dhoma Familjare, 4 Dhoma për Paraplegjikët, 5 Suita dhe 3 Suita mbretërore).

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV satelitor
- Ballkon
- Moket
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Telefon (me pagesë)
- Minibar

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i jashtëm dhe Restorant i brendshëm, 3 Restorante A”la Carta (Italian, Turk dhe Peshku) dhe Bufe për fëmijët
- Kafe turke, Bar në pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar, Aqua bar dhe Disko
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmije dhe Akuapark me Rrëshkitëse
Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazh
- Animacione
- Kopësht zoologjik
- Kinema, Mini-club, Bebisiter, Disko, Mini-golf, Librari Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.
Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Snack bar
- Pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike, si edhe disa pije te importit.
- Wireless
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat, peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijė:
-Mini Club
-Pishinė
-Mini Kinema
-Mini disko


Mirada Del Mar 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/07/2018 nė 24/08/2018
€ 201.60
nga 25/08/2018 nė 11/09/2018
€ 189.60
nga 12/09/2018 nė 25/09/2018
€ 160.80
nga 26/09/2018 nė 16/10/2018
€ 136.80
» Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/07/2018 nė 24/08/2018
€ 211.20
nga 25/08/2018 nė 11/09/2018
€ 199.20
nga 12/09/2018 nė 25/09/2018
€ 170.40
nga 26/09/2018 nė 16/10/2018
€ 146.40
» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 25/07/2018 nė 24/08/2018
€ 157.80
nga 25/08/2018 nė 11/09/2018
€ 148.80
nga 12/09/2018 nė 25/09/2018
€ 127.20
nga 26/09/2018 nė 16/10/2018
€ 109.20
» Dhomė Standart Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/07/2018 nė 24/08/2018
€ 218.40
nga 25/08/2018 nė 11/09/2018
€ 206.40
nga 12/09/2018 nė 25/09/2018
€ 177.60
nga 26/09/2018 nė 16/10/2018
€ 153.60
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/07/2018 nė 24/08/2018
€ 240.00
nga 25/08/2018 nė 11/09/2018
€ 228.00
nga 12/09/2018 nė 25/09/2018
€ 199.20
nga 26/09/2018 nė 16/10/2018
€ 175.20
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/07/2018 nė 24/08/2018
€ 419.40
nga 25/08/2018 nė 11/09/2018
€ 398.40
nga 12/09/2018 nė 25/09/2018
€ 348.00
nga 26/09/2018 nė 16/10/2018
€ 306.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė