Nga Data: Deri datė: Dhomė

Crystal De Luxe 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Crystal De Luxe - 5 yje është ndërtuar në vitin 2008. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 16.000 m² dhe disponon 356 dhoma në total (309 dhoma standarte prej te cilave 3 jane dhoma për handikapatët, 77 dhoma të ndërlidhura, 24 dhoma non-smokers, 41 dhoma familjare , 3 suita sulltan dhe 3 suita pasha).

Të gjitha dhomat kane stil modern dhe luksi. Ato kanë:
- Ajër të kondicionuar
- Ballkon
- Tapet
- Tharëse flokësh
- Vaskë
- Telefon (me pagesë)
- Minibar
- TV satelitor
- Kasafortë (vend për laptop) 
- Wireless

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 3 Restorante A La Carte (turk, italian dhe meksikan)
- Kafe turke, Express buffet, Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar dhe Lobi bar
- Disko verore
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brëndshme, Pishinë speciale për fëmije me akuapark dhe rrëshkitese
- Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
- Amfiteatër
- Mini-club, Park lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Librari, Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Internet, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultimate All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Restorantet A La Carte - 1 herė gjatė qendrimit (me rezervim)
- Snack Bar
- Pijet alkolike dhe jo alkolike vendase
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Water Polo
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Kasafortė
- Mini-club
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Pishine speciale me akuapark
- Mini-club (4-12 vjec),
- Rrėshkitėse
- Park lojrash
- Mini diskoCrystal De Luxe 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 154.56
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 132.16
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 154.56
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 98.56
» Dhomė Standarte Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 168.00
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 143.36
» Dhome Standarte Krevat Marinari (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 2 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 208.99
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 165.76
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 231.84
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 198.24

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultimate all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė