Nga Data: Deri datė: Dhomė

Akka Antedon 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rindërtuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 90.000 m² dhe ndodhet 45 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 15 km larg nga Qyteti i Kemerit, në Bregdetin e Fshatit Beldibi. Hotei disponon 500 Dhoma në Total: 340 dhoma Standarte (30-42 m2), 5 Dhoma për Paraplegjikët, 12 Dhoma (connected) , 74 Dhoma (non-smokers), 8 Suita Junior, 58 Dhoma Familjare 82 Dhoma Familjare duplex, 10 Suita duplex, 2 Suita mbretërore. Hoteli disponon gjithashtu edhe dis lloje Vilash.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor 
- Telefon
- Internet
- Kasafortë
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birre)
- Ajër të Kondicionuar
- Set kafeje dhe çaji
- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Shërbim në Dhomë në 24 orë (me pagesë)
- Ballkon
- Tapet

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, 4 Restorante al carta (Turk,Italian,Peshku dhe Pasha Restorant) dhe Këndi i Fëmijëve në Restorant
- 6 Bar-e
- Pishinë e jashtme, Pishinë të brendshme, 3 Rrëshkitëse dhe Pishine për Fëmijë
- Disko verore  
- Internet Kafe
- Dhomë Koferencash
- Kinema
- Berber
- Dyqane të ndyshme
- SPA, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazhe
- Shërbim Lavanderie 
- Kënd Lojërash për Fëmijë, Miniclub dhe Babysitter
- Animacione
- Musik live
- Amfiteatër, Fitness, Librari, Muzikë live, Gjimnastikë, Aerobi, Tenis, Sërf, Ping pong, Vollejboll, Basketboll, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn nė Restoratin kryesor
- Pije alkolike dhe joalkolike vendase dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacion
- Musik live
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Vollejboll
- Darts
- Ēadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė


Akka Antedon 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Pamje nga Toka (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur Fėmija 2-t deri 6.9 vjeē) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 20/05/2019
€ 221.76
nga 21/05/2019 nė 31/05/2019
€ 253.12
nga 01/06/2019 nė 12/06/2019
€ 295.68
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 313.60
nga 27/06/2019 nė 15/07/2019
€ 331.52
nga 16/07/2019 nė 31/07/2019
€ 342.72
nga 01/08/2019 nė 26/08/2019
€ 353.92
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 322.56
» Dhomė Standarte Pamje nga Toka Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 20/05/2019
€ 165.76
nga 21/05/2019 nė 31/05/2019
€ 189.28
nga 01/06/2019 nė 12/06/2019
€ 258.72
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 274.40
nga 27/06/2019 nė 15/07/2019
€ 290.08
nga 16/07/2019 nė 31/07/2019
€ 299.04
nga 01/08/2019 nė 26/08/2019
€ 309.12
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 282.24
» Dhomė Standarte Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max:2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur Fėmija 2-t deri 6.9 Tarifa
nga 11/05/2019 nė 20/05/2019
€ 228.48
nga 21/05/2019 nė 31/05/2019
€ 262.08
nga 01/06/2019 nė 12/06/2019
€ 304.64
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 322.56
nga 27/06/2019 nė 15/07/2019
€ 340.48
nga 16/07/2019 nė 31/07/2019
€ 351.68
nga 01/08/2019 nė 26/08/2019
€ 362.88
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 331.52
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max:2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur Fėmija 2-t deri 6.9 vjeē) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 20/05/2019
€ 232.96
nga 21/05/2019 nė 31/05/2019
€ 273.28
nga 01/06/2019 nė 12/06/2019
€ 315.84
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 333.76
nga 27/06/2019 nė 15/07/2019
€ 351.68
nga 16/07/2019 nė 31/07/2019
€ 362.88
nga 01/08/2019 nė 26/08/2019
€ 374.08
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 342.72
» Dhomė Superiore (Max 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 20/05/2019
€ 257.60
nga 21/05/2019 nė 31/05/2019
€ 302.40
nga 01/06/2019 nė 12/06/2019
€ 348.32
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 368.48
nga 27/06/2019 nė 15/07/2019
€ 388.64
nga 16/07/2019 nė 31/07/2019
€ 400.96
nga 01/08/2019 nė 26/08/2019
€ 413.28
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 378.56
» Dhomė Familjare me pamje nga kopshti (Max: 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 20/05/2019
€ 332.64
nga 21/05/2019 nė 31/05/2019
€ 409.92
nga 01/06/2019 nė 12/06/2019
€ 473.76
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 500.64
nga 27/06/2019 nė 15/07/2019
€ 527.52
nga 16/07/2019 nė 31/07/2019
€ 544.32
nga 01/08/2019 nė 26/08/2019
€ 561.12
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 514.08
» Dhomė Familjare me pamje nga deti (Max: 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 20/05/2019
€ 366.24
nga 21/05/2019 nė 31/05/2019
€ 451.36
nga 01/06/2019 nė 12/06/2019
€ 520.80
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 551.04
nga 27/06/2019 nė 15/07/2019
€ 580.16
nga 16/07/2019 nė 31/07/2019
€ 599.20
nga 01/08/2019 nė 26/08/2019
€ 617.12
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 565.60
» Dhomė Familjare Dublex (Max 5 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 20/05/2019
€ 332.64
nga 21/05/2019 nė 31/05/2019
€ 409.92
nga 01/06/2019 nė 12/06/2019
€ 473.76
nga 13/06/2019 nė 26/06/2019
€ 500.64
nga 27/06/2019 nė 15/07/2019
€ 527.52
nga 16/07/2019 nė 31/07/2019
€ 544.32
nga 01/08/2019 nė 26/08/2019
€ 561.12
nga 27/08/2019 nė 30/09/2019
€ 514.08

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė