Nga Data: Deri datė: Dhomė

Alva Donna Exclusive & SPA 5* - Belek

Belek

Belek

Alva Donna (ex Riva Exclusive Donna Hotel) me 5 yje, është ndërtuar në vitin 2005 dhe në total ka 447 dhoma, nga të cilat 308 dhoma janë standarte, 3 janë për paraplegjikë, 117 janë dhoma familjare dhe 10 familjare superiore, 4 Suita Pasha, 3 Suita Sulltan, 1 Madonna Suit dhe 1 Suit Presidenciale.

Në brendësi të dhomave do të gjeni:
-
 TV
- Minibar 
- Ajër te kondicionuar qëndror
- Tapet
- Kasafortë
- Telefon
- Tharëse flokësh  

Në brendësi të resortit:
- Restorant Kryesor i Jashtëm, Restorant i Brendshë dhe 5 Restorante A La Carte (kuzhinë exotike, Italiane, Meksikane, Turke, Peshku)
- 4 Bar-e
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe rrëshkitëse
- Junior Club nga mosha 13 – 16 vjeç
- Mini – disko
- Kënd lojrash  
- Restorant për fëmijë
- Animacione
- Amfiteatër
- Muzikë live, club nate, lojra në ujë, yoga, pin pong, 1 fushë tenisi bashkë me paisjet, basketboll, volejboll në plazh, gjuajtje me hark, mini golf, mini futboll, qëndër fitness, banjo turke, sauna, jacuzzi, aerobi, gjimnastikë në ujë
- Çadra, dyshek, shezlong dhe peshqirët e plazhit në pishinë dhe plazh

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
-Pije mirėserardhjeje sapo tė mbėrrini nė hotel
-Mėngjesi 07:00-10:00, mėngjesi i vonė 10:00-11:00, dreka 12:30-14:30, darka 19:00-21:30, darkė e lehtė nė mesnatė 23:30-01:00
-Bufe pėr dietikėt si dhe ėmbėlsira, ēaj & kafe gjatė ditės
-Akullore nė zonėn pėr fėmijė
-Tenda Turke ku shėrbehet pizza turke
-Tė gjitha pijet alkolike tė vendit, pije tė lehta dhe disa pije alkolike importi shėrbehen 24 orė
-Mini Bar: pije tė lehta dhe birra zėvendėsohen ēdo ditė
-Pėr fėmijėt:
Bufe pėr fėmijėt nė mėngjes, drekė dhe darkė
Mini – club nga mosha 04 – 12 vjeē,Alva Donna Exclusive & SPA 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 201.60
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 225.60
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 254.40
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 225.60
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 201.60
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 171.60
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 192.00
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 216.00
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 190.80
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 170.40
» Dhomė Standarte Godina Deluxe (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 213.60
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 237.60
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 266.40
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 237.60
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 213.60
» Dhome Standarte me Pamje Pjeserisht nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 213.60
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 237.60
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 266.40
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 237.60
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 213.60
» Dhome Katershe (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 273.60
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 304.80
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 344.40
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 306.00
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 272.40
» Dhomė Katershe Godina Deluxe (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 310.80
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 345.60
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 386.40
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 345.60
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 309.60
» Dhome Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 320.40
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 356.40
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 399.60
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 356.40
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 320.40
» Dhome Familjare Godina Deluxe (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 331.20
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 368.40
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 412.80
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 368.40
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 331.20
» Dhome Familjare Krevate Marinari (Max 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 07/06/2018
€ 373.20
nga 08/06/2018 nė 25/06/2018
€ 415.20
nga 26/06/2018 nė 23/08/2018
€ 465.60
nga 24/08/2018 nė 06/09/2018
€ 415.20
nga 07/09/2018 nė 30/09/2018
€ 373.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė