Nga Data: Deri datė: Dhomė

Alva Donna Exclusive & SPA 5* - Belek

Belek

Belek

Alva Donna (ex Riva Exclusive Donna Hotel) me 5 yje, është ndërtuar në vitin 2005 dhe në total ka 447 dhoma, nga të cilat 308 dhoma janë standarte, 3 janë për paraplegjikë, 117 janë dhoma familjare dhe 10 familjare superiore, 4 Suita Pasha, 3 Suita Sulltan, 1 Madonna Suit dhe 1 Suit Presidenciale.

Në brendësi të dhomave do të gjeni:
-
 TV
- Minibar 
- Ajër te kondicionuar qëndror
- Tapet
- Kasafortë
- Telefon
- Tharëse flokësh  

Në brendësi të resortit:
- Restorant Kryesor i Jashtëm, Restorant i Brendshë dhe 5 Restorante A La Carte (kuzhinë exotike, Italiane, Meksikane, Turke, Peshku)
- 4 Bar-e
- Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe rrëshkitëse
- Junior Club nga mosha 13 – 16 vjeç
- Mini – disko
- Kënd lojrash  
- Restorant për fëmijë
- Animacione
- Amfiteatër
- Muzikë live, club nate, lojra në ujë, yoga, pin pong, 1 fushë tenisi bashkë me paisjet, basketboll, volejboll në plazh, gjuajtje me hark, mini golf, mini futboll, qëndër fitness, banjo turke, sauna, jacuzzi, aerobi, gjimnastikë në ujë
- Çadra, dyshek, shezlong dhe peshqirët e plazhit në pishinë dhe plazh

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
-Pije mirėserardhjeje sapo tė mbėrrini nė hotel
-Mėngjesi 07:00-10:00, mėngjesi i vonė 10:00-11:00, dreka 12:30-14:30, darka 19:00-21:30, darkė e lehtė nė mesnatė 23:30-01:00
-Bufe pėr dietikėt si dhe ėmbėlsira, ēaj & kafe gjatė ditės
-Akullore nė zonėn pėr fėmijė
-Tenda Turke ku shėrbehet pizza turke
-Tė gjitha pijet alkolike tė vendit, pije tė lehta dhe disa pije alkolike importi shėrbehen 24 orė
-Mini Bar: pije tė lehta dhe birra zėvendėsohen ēdo ditė
-Pėr fėmijėt:
Bufe pėr fėmijėt nė mėngjes, drekė dhe darkė
Mini – club nga mosha 04 – 12 vjeē,Alva Donna Exclusive & SPA 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė