Nga Data: Deri datė: Dhomė

Lykia World Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Lykia World Resort me 5 yje është një zgjidhje ideale për familjet dhe çiftet qe kërkojne pushime të paharrueshme. “All Inclusive” përfshin: -Mëngjesi bufe 07:00-10:00, mëngjesi i vonë 10:00-11:00, dreka bufe 12:30-14:30, darka bufe 19:00-21:30, darkë e lehtë në mesnatë 23:00-24:00, restorante A’la Carte nje here ne jave 14:00-17:00, çaj 16:30-17:30. -Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri 00:00. -Animacion, shfaqe në darkë, mini-club, kopesht per femije, aerobi, aerobi ne uje, mini futboll, tenis, volejboll ne plazh. -Banjo turke, sauna,jacuzzi, fitness centre. -Çadra, dyshek, shezlong.

Më Shume Detaje: Hoteli ėshtė rreth 50 km larg nga aeroporti i Antalias.


Lykia World Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte me Pamje nga Kopshti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 26/08/2018
€ 242.40
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 199.20
» Dhomė Standarte Teke me Pamje nga Kopshti (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 26/08/2018
€ 181.20
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 148.80
» Dhomė Standarte me Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 26/08/2018
€ 249.60
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 206.40
» Dhomė Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 26/08/2018
€ 364.80
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 300.00
» Dhomė Familjare Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 26/08/2018
€ 375.60
nga 27/08/2018 nė 30/09/2018
€ 310.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė