Nga Data: Deri datė: Dhomė

Limak Atlantis 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje Limak Atlantis është ndërtuar në vitin 2002 dhe rikonstruktuar në 2010-ën. Kompleksi ka një sipërfaqe prej 54.000 m2 dhe është i përbërë nga 178 Dhoma Standarte, 7 Jakuzzi Suita, 100 Dhoma Familjare, 10 Dhoma Duplex dhe 78 Dhoma Extra - Standart.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Tv 32 kanale
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon
- Tharëse flokësh
- Vaskë/dush
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor, 6 Restorante a la carte (Turk, Indian dhe Sushi – Free, Italian, Meksikan dhe Peshku - me pagesë extra)
- 6 Bare
- 5 Pishina të jashtme, Pishinë e brendshme me ujë të ngrohtë, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark me 4 rrëshkitëse
- Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Internet kafe
- Wireless në Recepsion
- Shopping Center
- SPA Center
- Dhoma masazhi, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
- Disko
- 4 Fusha Tenisi
- Bowling
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Futboll
- Volejboll
- Bilardo
- Lavanteri
- Amfiteatër
- Kinema

Më Shume Detaje:

Koncepti (Ultra All Inclusive) pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Pijet e vendit dhe tė importit alkoolike dhe jo alkoolike (pervec luxe-class drinks)
- Restorant a la carte (Turk, Far East)
- Shėrbim nė dhomė (02.00 – 04.30)
- Mini buffet pėr fėmijė (vetėm darka)
- Akullore
- Animacione
- Disko (pijet me pagesė)
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Tenis
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center
- Internet ne Loby Bar
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit


Hoteli ndodhet 35 km larg nga aeroporti i Antalya-s dhe 4 km nga qyteti mė i afėrt, Belek-u. Hoteli ndodhet nė breg tė detit.

Limak Atlantis 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 02/06/2019
€ 208.32
nga 03/06/2019 nė 30/06/2019
€ 226.24
nga 01/07/2019 nė 25/08/2019
€ 248.64
nga 26/08/2019 nė 13/09/2019
€ 208.32
nga 14/09/2019 nė 28/09/2019
€ 194.88
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 02/06/2019
€ 155.68
nga 03/06/2019 nė 30/06/2019
€ 169.12
nga 01/07/2019 nė 25/08/2019
€ 185.92
nga 26/08/2019 nė 13/09/2019
€ 155.68
nga 14/09/2019 nė 28/09/2019
€ 145.60
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 02/06/2019
€ 332.64
nga 03/06/2019 nė 30/06/2019
€ 359.52
nga 01/07/2019 nė 25/08/2019
€ 406.56
nga 26/08/2019 nė 13/09/2019
€ 332.64
nga 14/09/2019 nė 28/09/2019
€ 309.12

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė