Nga Data: Deri datė: Dhomė

Limak Arcadia Golf & Sport Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje Limak Arcadia Golf Resort është ndërtuar në vitin 1995 dhe rikonstruktuar në 2010-ën. Kompleksi ka një sipërfaqe prej 90.000 m2 dhe është i përbërë nga 321 Dhoma Standarte, 119 Suita, 21 Dhoma No Smoking dhe 4 Dhoma për paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- Tv satelitor
- Minibar
- Kasafortë
- Telefon
- Internet
- Tharëse flokësh
- Vaskë/dush
- Ballkon/tarracë

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor, 4 Restorante a la carte (Italian, Kinez – me pagesë extra, dhe Turk, Barbeque – free)
- 6 Bare
- 3 Pishina të jashtme, Pishinë e brendshme me ujë të ngrohtë, Pishinë për fëmijë dhe Akuapark me 3 rrëshkitëse
- Miniclub për fëmijë, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
- Internet kafe
- Wireless në Recepsion
- Shopping Center
- SPA Center, Dhoma masazhi, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
- Disko
- 4 Fusha Tenisi
- Fushë Golfi
- Parukeri
- Sallë Konferencash
- Shërbim mjekësor
- Futboll
- Volejboll
- Bilardo
- Lavanteri
- Amfiteatër
- Kinema

Më Shume Detaje: Koncepti (Ultra All Inclusive) pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe.
- Pijet e vendit dhe tė importit alkoolike dhe jo-alkoolike (pėrvec luxe-class drinks)
- Restorant a la carte (Turk/BBQ)
- Shėrbim nė dhomė (02.00 – 04.30)
- Mini buffet pėr fėmijė
- Akullore
- Animacione
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Mini Golf
- Tenis
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark
- Fitness Center
- Internet ne Loby Bar
- Disko
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit
Limak Arcadia Golf & Sport Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 02/06/2019
€ 206.40
nga 03/06/2019 nė 30/06/2019
€ 230.40
nga 01/07/2019 nė 25/08/2019
€ 256.80
nga 26/08/2019 nė 13/09/2019
€ 218.40
nga 14/09/2019 nė 28/09/2019
€ 206.40
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 02/06/2019
€ 154.20
nga 03/06/2019 nė 30/06/2019
€ 172.20
nga 01/07/2019 nė 25/08/2019
€ 192.00
nga 26/08/2019 nė 13/09/2019
€ 163.20
nga 14/09/2019 nė 28/09/2019
€ 154.20
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 19/05/2019 nė 02/06/2019
€ 327.60
nga 03/06/2019 nė 30/06/2019
€ 363.60
nga 01/07/2019 nė 25/08/2019
€ 403.20
nga 26/08/2019 nė 13/09/2019
€ 345.60
nga 14/09/2019 nė 28/09/2019
€ 327.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė