Nga Data: Deri datė: Dhomė

IC Santai Family Resort 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 1995 dhe rikonstruktuar në 2004-ën. I vendosur në bregdetin e Belek-ut, zë një sipërfaqe prej 94.240 m2. Hoteli është i përbërë nga 464 në total, ndër të cilat: 385 Dhoma Standarte, 4 për paraplegjikët dhe 4 Dhoma Familjare, etj.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- TV satelitor
- Minibar
- Kasaforte
- Telefon në dhomë dhe në tualet
- Tharëse flokësh, vaskë,
- Ballkon, tapet

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor “Jasmine” dhe 6 Restorante A La Carte (Italian, Kinez, Meksikan, Sushi, Turk dhe Peshku)
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë dhe Aqua-park i Ri (hapet me date 15 Qershor 2016)
- Miniclub për fëmijë, Minidisko, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Kind’s Corner
- Babysitter, Loby Bar, 5 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit, Bar – Kafe Turke, Internet kafe (30 min e para Free), Shopping Center, SPA Center, Banjo Turke, Sauna, Sallë Fitnesi, Disko, Fushë Tenisi, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Futboll, Volejboll, Basketboll, Mini - Golf, Lavanteri, Sallë lojrash, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “ Ultra All Inclusive “ pėrfshin :
- Mėngjesi, dreka dhe darka (bufe e hapur)
- Tė gjitha pijet e vendit alkolike dhe jo alkolike
- Mini buffet pėr fėmijė
- Baby Corner
- Akullore (15.00 – 17.00)
- Animacione
- Muzikė Live
- Miniklub pėr fėmijė
- Volejboll nė plazh
- Basketboll
- Mini – futboll
- Mini - Golf
- Tenis
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Akuapark (I RI hapet 15 Qershor)
- Fitness Center
- Disko
- Internet wireless nė Recepsion
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhitIC Santai Family Resort 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/08/2018 nė 25/08/2018
€ 252.00
nga 26/08/2018 nė 08/09/2018
€ 242.40
nga 09/09/2018 nė 23/09/2018
€ 216.00
nga 24/09/2018 nė 07/10/2018
€ 189.60
» Dhomė Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 08/08/2018 nė 25/08/2018
€ 256.80
nga 26/08/2018 nė 08/09/2018
€ 247.20
nga 09/09/2018 nė 23/09/2018
€ 220.80
nga 24/09/2018 nė 07/10/2018
€ 194.40
» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/08/2018 nė 25/08/2018
€ 256.80
nga 26/08/2018 nė 08/09/2018
€ 247.20
nga 09/09/2018 nė 23/09/2018
€ 220.80
nga 24/09/2018 nė 07/10/2018
€ 194.40
» Dhomė Standarte me Pamje nga Deti 2 FEMIJE FALAS (NE TE NJEJTIN KREVAT) (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 08/08/2018 nė 25/08/2018
€ 264.00
nga 26/08/2018 nė 08/09/2018
€ 254.40
nga 09/09/2018 nė 23/09/2018
€ 228.00
nga 24/09/2018 nė 07/10/2018
€ 201.60
» Dhomė Standarte me Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 08/08/2018 nė 25/08/2018
€ 264.00
nga 26/08/2018 nė 08/09/2018
€ 254.40
nga 09/09/2018 nė 23/09/2018
€ 228.00
nga 24/09/2018 nė 07/10/2018
€ 201.60
» Suite Junior (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 2 Rritur) Tarifa
nga 08/08/2018 nė 25/08/2018
€ 385.20
nga 26/08/2018 nė 08/09/2018
€ 370.80
nga 09/09/2018 nė 23/09/2018
€ 331.20
nga 24/09/2018 nė 07/10/2018
€ 291.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė