Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kervansaray Kundu 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Hotel - 5 yje është ndërtuar në vitin 2006, shtrihet në një sipërfaqe prej 39.000m2, ndodhet në Bregdetin e Qytetit të Antalyas, 12 km larg nga Aeroporti dhe 14 km larg nga Qendra e Qytetit. Hoteli disponon një Godinë 8- katëshe dhe 304 Dhoma Standarte dhe 98 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me: 
- Ajër të Kondicinuar
- TV
- Telefon
- Minibar (pije të lehta dhe ujë)
- Kasafortë
- Internet (me pagesë)
- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 2 Restorante A La Carte (Turk dhe Peshku) dhe 1 Snack Restorant
- 5 Bar-e
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme dhe Pishinë për Fëmijë
- Plazh
- Rrëshkitëse
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Qendër SPA
- Disko
- Miniclub
- Akuapark
- Volejboll në Plazh
- Fushë Tenisi
- Fushë Futbolli
- Fushë Basketbolli
- Muzikë Live
- Dyqane
- Kinema
- Kujdestare për Fëmijë
- Bilardo
- Mini Golf, Bowling, Sallon Bukurie, Parukeri, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- 2 Restorante a la carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike si dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Amfiteatėr
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Volejboll nė Plazh
- Basketboll
- Muzikė Live
- Ping Pong
- Mini Golf
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijė:
-Mini Club
-Pishinė
-Rrėshkitėse
-Park lojrash
-Mini Buffe
-Mini DiskoKervansaray Kundu 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Promo (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 244.80
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 256.80
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 196.80
» Dhomė Standarte me pamje pjesėrisht nga deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 249.60
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 261.60
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 201.60
» Dhomė Standarte me pamje pjesėrisht nga deti teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 187.20
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 195.60
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 151.20
» Dhomė Standarte me pamje nga deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 254.40
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 266.40
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 206.40
» Dhomė e madhe (Max 3 Rritur + 1 Fėmije) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 374.40
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 392.40
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 302.40

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė