Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Royal Luxury 5* - Side

Side

Side

Hoteli me i ri i cili hap dyert ne muajin Maj 2019 ndodhet ne zonen e Sides, 7km larg qendres antike te Sides.Ndodhet 65km larg aeroportit te Antalyas.Hoteli ka ne total 220 dhoma.Dhomat jane: Standarte,dhome nderlidhese,dhome single,dhome swim-up,dhome promo.Ndodhet 260 m larg detit renor.
Ndodhen 2 restorante a-la carte,dyqan embelsirash,dhe 3 bare(ne lobby, pool bar,beach bar)
dhe resortanti kryesor (main restaurant) ku serviret ne stilin "buffe".Ndodhen 2 pishina per te rritur(pishina relaksuese,pishina me aquaparqe) dhe 2 pisihina per femije.

Më Shume Detaje: Koncepti all inclusive perfshin:
-Ushqimin internacional buffe (mengjes,mengjesin e vonshem,dreke dhe darke)ose ne dy restorantet A la Carte(China A'la Carte & Mediterranean A'la Carte) me rezervim nje here ne jave
-Pijet vendase alkolike dhe jo alkolike
-Internet falas
-Peshqire plazhi falas
-Shezllon ne pishine dhe ne det falas
-Tennis club(me pagese),masazhe(me pagese),sportet ujore (me pagese)

Side Royal Luxury 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 161.28
» Dhomė Standarte Pamje nga Toka (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 165.76
» Dhomė Standarte Pamje nga Toka Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 124.32
» Dhomė Swim Up (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 192.64
» Dhomė Familjare Ndėrlidhėse (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 241.92

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė