Nga Data: Deri datė: Dhomė

Double Tree by Hilton 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Mirë se vini në DoubleTree by Hilton Hotel. I pozicionuar 1 km larg nga qendra e Kemerit dhe 45 km nga aeroporti. Ne një vend mahnitës gjithëpërfshirës përgjatë bregdetit të Mesdheut.
 
Hoteli eshte i pozocionuar afer me dyqanet, klubet e  nates dhe pazaret me te famshme ne kemer, gjithashtu ndodhet  dhe pak minuta nga Parku Kombëtar Beydağlar, mali i Tahtalit, dhe rrënojat e lashta të Phaselis dhe Olympos.
Në DoubleTree ju mirepresim me Chocolate Chip Cookie të ngrohtë në check-in dhe ju akomodojme në një dhomë te pajisur me WiFi, një TV 49-inç, e cila permban ballkon me pamje të mrekullueshme nga deti ose mali. Ne Double tree do te gjeni dhe dhoma gjumi familjare me tarracë ose suita rezidenciale.
Hoteli ynë i ka të gjitha facilitetet që ju nevojiten për një qëndrim të paharrueshëm në Antalia. Qendra relaksi Wellness, Pishina e brendshme / e jashtme, Do te shijoni flladin e detit përgjatë plazhit tonë privat, Hoteli ka kinema, salla sportive, Kids Club, palestër, qendër biznesi, dyqane dhe shërbim në dhomë 24 ore. Dhomat jane te stilit modern e te pajisura me një TV plasma, kafe, çaj dhe WiFi falas. Muzika live do të argëtojë të gjitha moshat. Ngrënia është një kënaqësi me vete ne hotelin tone.
E vecanta eshte degustimi i ushqimit nepermjet kuzhinave te levizshme, te cilet ofrohen ne pjesen e jashtme te hotelit ne 12 kamione te levizshem. Hoteli Ka 4 restorante à la carte: italian, me peshk, gatime te lindjs se mesme Lindjen e Mesme / cuisines maroken dhe BBQ. Restoranti Elegant me stil evropian i cili ofron ushqim te fresket, është e hapur për mëngjes, drekë dhe darkë, shërbehet ushqim me bufe te hapur. Ne DoubleTree By Hilton gjithashtu do te shijoni nje shumellojshmeri koktjlesh ne lobi
Më Shume Detaje:
Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Mengjes i vonė, dreka, dreka e vonė, darka dhe darka vonė bufe nė Restorantin Kryesor.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10 deri nė 24:00.
- Restorant A La Carte (Italian dhe Peshku 1 herė pa pagesė nė secilin restorant - me rezervim)
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Muzikė Live
- Ping Pong
- Lojė me letra
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Double Tree by Hilton 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Pamje nga Toka (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 172.50
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 209.30
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 223.10
nga 01/07/2019 nė 08/08/2019
€ 248.40
nga 09/08/2019 nė 18/08/2019
€ 259.90
nga 19/08/2019 nė 15/09/2019
€ 248.40
nga 16/09/2019 nė 13/10/2019
€ 209.30
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 177.10
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 213.90
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 227.70
nga 01/07/2019 nė 08/08/2019
€ 253.00
nga 09/08/2019 nė 18/08/2019
€ 264.50
nga 19/08/2019 nė 15/09/2019
€ 253.00
nga 16/09/2019 nė 13/10/2019
€ 213.90
» Dhomė Standarte Pamje nga Toka Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 128.80
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 156.40
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 166.75
nga 01/07/2019 nė 08/08/2019
€ 185.72
nga 09/08/2019 nė 18/08/2019
€ 194.35
nga 19/08/2019 nė 15/09/2019
€ 185.72
nga 16/09/2019 nė 13/10/2019
€ 156.40
» Dhomė Octoberfest (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 184.00
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 220.80
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 234.60
nga 01/07/2019 nė 08/08/2019
€ 259.90
nga 09/08/2019 nė 18/08/2019
€ 271.40
nga 19/08/2019 nė 15/09/2019
€ 259.90
nga 16/09/2019 nė 13/10/2019
€ 220.80
» Dhomė Familjare Dublex (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 258.75
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 313.95
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 334.65
nga 01/07/2019 nė 08/08/2019
€ 372.60
nga 09/08/2019 nė 18/08/2019
€ 389.85
nga 19/08/2019 nė 15/09/2019
€ 372.60
nga 16/09/2019 nė 13/10/2019
€ 313.95
» Dhomė Familjare Dublex Pamje nga Deti (Max 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 13/05/2019 nė 31/05/2019
€ 265.65
nga 01/06/2019 nė 09/06/2019
€ 320.85
nga 10/06/2019 nė 30/06/2019
€ 341.55
nga 01/07/2019 nė 08/08/2019
€ 379.50
nga 09/08/2019 nė 18/08/2019
€ 396.75
nga 19/08/2019 nė 15/09/2019
€ 379.50
nga 16/09/2019 nė 13/10/2019
€ 320.85

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė