Nga Data: Deri datė: Dhomė

Maya World Beach 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hoteli është në rrethin e famshëm Titreyengöl Kumköy dhe i pozicionuar 400 metra larg nga plazhi me rërë. Ndodhet 7 km nga qyteti I Manavgatit, dhe disa dyqane e qendra tregatre ndodhen 5 km larg nga hoteli. Pishinat jane te pozicionuara ne kopesht, ndodhen dy pishina për fëmijë dhe dy rrëshqitje uji  Çadrat, shezllonet dhe peshqiret jane falas ne paLzh dhe në pishinë. Bari ne pishine, snack bar, ofrojne pritje moderne  me tarracë në natyrë. Kemi 272 dhoma; Dhoma Familjare, Dhoma Standart. Dhomat  jane teper moderne të projektuara të mobiluara e të pajisura me telefon, kasafortë (me pagese), satelit T.V.channels, airconditioner, minibar, tharëse flokësh, banjo ose dush, WC dhe ballkon.

 SPECIFIKIMET E DHOMËS

 

* Dush * Krevat matrimonial * Ajer i kondicinuar * Minibar

 

* Linjë e drejtpërdrejtë telEfoni  dhe  Ballkon

 

* Kasaforte  (me pagesë) * TV satelitor me kanale muzikore * Tharëse flokësh

 

Restorante & Bare

 

Restorant i jashtëm: 300 pax

 

Restorant i brendshem: 400 pax (me ajër të kondicionuar)

 

A la Carte Restaurant: ( 1 here gjate qendrimit, me rezervim)

 

Pishina: 10:00 - 17:30

 

Snack Bar: 11:00 - 16:00

 

Bar në plazh: 10:00 - 17:00

 

Bari ne Kopshti: 10:00 - 23:30

 

Disco Bar (Të gjitha Pijet me pagesë): 23:30 - 02:00

 

 Sisitemi All inclusive:

 

Ushqim dhe pije: Mëngjesi i hapur-shuplakë, dreka dhe darkë, snacks, pasdite-cake, kafe, mesnatë -soup.

 

Pije alkoolike dhe jo-alkoolike Lochal në mes 10:00 - 23:30, pa pagesë.

 

Beach Bar: 11:00 - 16:00 Snack Servis.

 

10:00 - 17:00 Soft Drinks.Beer dhe Wine janë të lirë.

 

Në orën 17:00 të gjitha servis me ngarkesë.

 

 

Më Shume Detaje: Koncepti All Incluisve perfshin:

Vaktet07:30 - 09:30 Mėngjesi (Bufe e hapur) / Restoranti kryesor09:30 - 10:00 Mėngjesi i vonė (Bufe e hapur) / Restorant kryesor11:00 - 16:00 Snack / Snack Bar12:30 - 14:00 Drekė (Bufe e hapur) / Restorant kryesor17:00 - 17:30 Kafe (Bufe e hapur) / Snack Bar19:00 - 21:00 Darka (Bufe e hapur) / Restoranti kryesor23:30 - 24:00 Supė nė fund tė natės (Bufe e hapur) / Restoranti kryesorPijet10:00 - 23:30 Tė gjitha pijet alkoolike dhe jo alkoolike lokale janė te perfshira, birrė, lėng tė freskėt, tė gjitha pijet e importit dhe koktejet janė me pagesė.


Maya World Beach 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 112.80
nga 14/06/2019 nė 30/06/2019
€ 122.40
nga 01/07/2019 nė 24/07/2019
€ 132.00
nga 25/07/2019 nė 29/08/2019
€ 141.60
nga 30/08/2019 nė 15/09/2019
€ 127.20
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 112.80
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 117.60
nga 14/06/2019 nė 30/06/2019
€ 127.20
nga 01/07/2019 nė 24/07/2019
€ 136.80
nga 25/07/2019 nė 29/08/2019
€ 146.40
nga 30/08/2019 nė 15/09/2019
€ 132.00
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 117.60
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 102.00
nga 14/06/2019 nė 30/06/2019
€ 110.40
nga 01/07/2019 nė 24/07/2019
€ 118.80
nga 25/07/2019 nė 29/08/2019
€ 127.20
nga 30/08/2019 nė 15/09/2019
€ 114.60
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 102.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė