Nga Data: Deri datė: Dhomė

Palmeras Beach 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Palmeras Beach ka një pozicion me pamje të paharrueshme ne plazhin privat me rërë dhe guralec. Nga aeroporti i Antalias është 120 km. Hoteli eshte ndertuar që nga viti 1995 dhe ka një bukuri origjinale të gjelbër dhe të pafund që krijon ndjenjën e të qënit në parajsë. Ka gjithsej 312 dhoma dhe 700 shtretër. Në të gjitha dhomat, me ajër të kondicionuar, Sat TV, telefon, minibar, bathtube, tharëse flokësh, kasaforte dhe ballkon. Ka një restorant kryesor (600 pax), a'lacarte restaurant, bar lobi, bar pishinë, bar-rostiçeri, pishinë të hapur, pishinë E brendeshme, rrëshqitje waterslides, sunbed, ombrellë, beachtowel, aktivitete të përditshme animacion, miniclub (4-12 vjet), volejboll plazhi, fushë tenisi, pa Wi-fi vetëm në holl, sallë takimi dhe pajisje, qendër SPA, fitness centre, parukeri etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe nė Restorantin Kryesor
- Akullore, Ēaj dhe Kafe pasditeve
- 4 Restorante A La Carte (1 herė gjatė qėndrimit me rezervim)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike, si edhe disa pije te importit.
- Wireless
- Animacion
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Volejboll
- Basketboll
- Cadrat, peshqirėt dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė

Palmeras Beach 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 31/05/2019
€ 80.64
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 105.28
nga 14/06/2019 nė 04/07/2019
€ 118.72
nga 05/07/2019 nė 25/08/2019
€ 150.08
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 118.72
» Dhomė Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 31/05/2019
€ 85.12
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 109.76
nga 14/06/2019 nė 04/07/2019
€ 123.20
nga 05/07/2019 nė 25/08/2019
€ 154.56
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 123.20
» Dhomė Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 31/05/2019
€ 85.12
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 109.76
nga 14/06/2019 nė 04/07/2019
€ 123.20
nga 05/07/2019 nė 25/08/2019
€ 154.56
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 123.20
» Dhomė Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 31/05/2019
€ 63.84
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 81.76
nga 14/06/2019 nė 04/07/2019
€ 91.84
nga 05/07/2019 nė 25/08/2019
€ 115.36
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 91.84
» Dhomė Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 11/05/2019 nė 31/05/2019
€ 127.68
nga 01/06/2019 nė 13/06/2019
€ 164.64
nga 14/06/2019 nė 04/07/2019
€ 184.80
nga 05/07/2019 nė 25/08/2019
€ 231.84
nga 26/08/2019 nė 30/09/2019
€ 184.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė